Ze Luis

Ze Luis Transferine İlişkin Avukatından Açıklama Geldi

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarının son derece tempolu bir geçtiği dönemde, transferlerle gündeme gelen kulüplerden biri de Beşiktaş oldu. Kara Kartal ekibinin transfer listesinde yer alan isimlerden biri de Ze Luis oldu.

Portekiz Ligi’nde mücadele eden FC Porto ekibinde forma terleten Ze Luis, son günlerde tekrar Beşiktaş’ın gündemine geldi. Transfere ilişkin açıklama ise başarılı oyuncunun avukatından geldi.

Son derece önemli açıklamalara imza atan avukat Jose Fouto, Beşiktaş ile görüştüklerini ve öncesinde de Galatasaray Kulübü’nün transfer talebinde bulunduğunu belirtti.

Kulüp İstemezse Teklifleri Değerlendireceğiz

Ze Luis ile ilgili konuşan avukat Jose Fouto, Beşiktaş’ın ilgisi olduğunu fakat tek ilgilenen kulübün Beşiktaş olmadığını belirtti. Avrupa’nın farklı takımlarından da oyuncu için isteklerin olduğunu söyleyerek, ayrıca Asya’dan da teklifler aldığını ifade etti.

Başarılı sporcunun önceliğinde ise Porto’da devam etmenin olduğunun altını çizen futbolcu, kulübü ile de uzun vadeli bir sözleşmeye imza attığını hatırlattı. Önceki sezonda Spartak Moskova’dan önemli bir bedel karşılığında transfer olan futbolcunun, çok iyi olduğu için transfer edilmek istenmesinin de normal olduğuna dikkat çekti.

Luis’in Porto’da sözleşmesini tamamlamak istediğini ifade eden avukat, kulübün istememesi durumunda ise beraber tekliflerin değerlendirileceğini ifade etti.

Güncel Yazılar