Zach Auguste

Zach Auguste İle Yollar Resmen Ayrıldı

Koronavirüs salgını nedeniyle şampiyon ilan edilmeden tescil kararı alınan basketbol liglerinde, gelecek sezonun hazırlıklarına başlandı. Yeni sezonda daha iddialı bir kadro kurmak için çalışmalarını sürdüren Galatasaray Doğa Sigorta ekibinde transferlerin yanı sıra ayrılıklar da yaşanmaya devam ediyor. Edinilen son bilgilere göre sarı kırmızılı kulüpte Zach Auguste ile yolların resmen ayrıldığı duyuruldu.

Gelecek sezonda transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray Doğa Sigorta ekibi, bir yandan da bazı oyuncuları ile yollarını ayırmanın planlarını yapıyor. Sarı kırmızılı kulüpte yeni isimler kadroya dahil olurken, bir isimle daha ise yolların ayrıldığı resmen duyuruldu.

Basketbolda verilen tescil kararının ardından, özellikle de ayrılıkları ile gündeme gelen Galatasaray Spor Kulübü’nde bir isim daha sarı kırmızılı kulübe veda etti.

Eski Takımına Dönme Kararı Aldı

Galatasaray Doğa Sigorta ile yollarını resmen ayıran bir isim ise Zach Auguste oldu. Sarı kırmızılı takımda başarılı basketbolcu ile yollar ayrılırken, sporcunun ise eski takımı Panathinaikos ile anlaştığı öğrenildi.

Galatasaray ekibi ile yollarını ayırma kararı alan başarılı oyuncu Auguste, gelecek sezonda eski takımı Panathinaokis için koşturmaya devam edecek.

Transferi ile ilgili henüz resmi bir gelişme yaşanmazken, en kısa sürede ise bu anlamda bir açıklamanın yapılacağı tahmin ediliyor.

Ayrılığının ardından sosyal medya üzerinden açıklama yapan Zach, iki özel yıl için de sarı kırmızılı kulübe teşekkür dileklerinde bulundu.

Güncel Yazılar