Fatih Terim

Younes Belhanda için 3 Kulüple Görüşmeler Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir tempo ile çalışmaya devam ediyor. Sarı kırmızılı kulüpte gideceğine kesin gözüyle bakılan isimler arasında ise Younes Belhanda ilk sıralarda geliyor.

Son zamanların en çok gündem olan isimlerinden biri olan Belhanda ile ilgili ise önemli açıklamalar geldi. Oyuncunun menajeri olan William D’Avila, sporcunun transferi için 3 kulüple görüşme halinde olduğunun bilgisini verdi.

Galatasaray’ın yollarını ayırmayı planladığı isimler arasında yer alan Younes Belhanda için transfer haberleri gelmeye devam ediyor. En son Katar’da iki kulübün Belhanda için sarı kırmızılı kulübe 3 milyon Euro teklif ettiği haberi gelmişti. Fakat cimbom bu rakamı yetersiz bulmuş ve 5 milyon Euro’nun olurunun olabileceğini belirtmişti.

Transferin gerçekleşmesi ve sarı kırmızılı kulübün kasasına para girmesi beklenirken, Younes Belhanda için menajerinden çarpıcı bir açıklama geldi. Başarılı oyuncunun menajeri William D’Avila transfer için 3 kulüple görüşme halinde olduğunun bilgisini verdi.

Kısa Zamanda Sonuç Alınır

Kulüplerin birinin Arap Yarımadası’nda, birinin Almanya Bundesliga 1 ekibi, diğerinin ise Fransa Lig 1 ekibi olduğunun altını çizdi.

Kesin bir şey söyleyemeyeceğini ifade eden menajer, hepsinin de transferi bitirme hususunda kararlı gözüktüklerini belirtti.

Sürenin daraldığına dikkat çeken D’Avila, kısa zamanda sonuç alacaklarını umduğunu ifade etti.

Güncel Yazılar