Nacer Chadli

Nacer Chadli Beşiktaş’a Gelebilir

Gelecek sezon için transfer hazırlıklarına devam eden Süper Lig ekibi Beşiktaş’ın gündeminde Nacer Chadli tekrar yer almaya başladı. Sık sık siyah beyazlı takımla adı anılan başarılı sporcunun bu kez gelip gelmeyeceği ise büyük bir merak konusu oldu.

Koronavirüs salgını sebebiyle verilen zorunlu aranın ardından gelecek sezonun hazırlıklarına başlayan Beşiktaş ekibinin gündeminde tekrar Nacer Chadli yer aldı. İyi bir kadro kurmak isteyen Sergen Yalçın ekibi, önceki yıllarda da adı sık sık Kara Kartal ekibi ile anılan sporcuyu tekrar listesine aldı.

Transfer için kulübe önerilen isimlerden biri olan başarılı sporcu, bu sezon için ise kiralık olarak Anderlecht forması terletiyor. Sahadaki üstün performansı ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Beşiktaş’a önerilirken, sonucun ne olacağı ise merak ediliyor.

Monaco Kadroda Düşünmüyor

Belçika ekibi olan Anderlecht, Brugge ile Antwerp ekipleri tarafından da istenilen sporcunun bonservisi ise Monaca’da bulunuyor. Fakat kulüp gelecek sezonda da kadrosunda Chadli’yi düşünmüyor.

Özellikle de yaz aylarında çok sayıda oyuncuyu elinden çıkarmayı düşünen Monaco ekibi, Nacer Chadli’yi iki yıllık sözleşmeye rağmen kiralık ya da satılık olarak takımdan göndermek istiyor.

30 yaşındaki tecrübeli sporcu, bu sezon kiralık forma giydiği Anderlecht ekibinde 17 maçta 8 gole ve 5 asiste de imza atması ile biliniyor.

Güncel Yazılar