Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor Göztepe Hazırlığında

Süper Lig’de mücadele eden Yeni Malatyaspor ekibi,  ligin 28’inci haftası için yoğun bir tempoyla hazırlıklarına devam ediyor. Gelecek hafta İzmir temsilcisi Göztepe Spor Kulübü ile kozlarını paylaşacak olan ekibin parolası ise galibiyet olacak.

Koronavirüs salgını nedeniyle verilen uzun aranın sonrasında, Süper Lig heyecanı 12 Haziran itibariyle başladı. 27’inci hafta mücadeleleri ile başlayan ekipler, ilk haftanın ardından 28’inci hafta mücadelesinin hazırlıklarına da başladı.

Süper Lig’de mücadele eden Yeni Malatyaspor ekibi de, gelecek hafta karşılaşacağı Göztepe Spor Kulübü için hazırlıklarına yoğun tempoyla başladı. Sarı kırmızılı takımla kozlarını paylaşacak olan Malatya temsilcisinin parolası ise galibiyet olacak.

İlk Mücadelesinde Berabere Kalınmıştı

Ligin 2’inci yarısında yalnızca 1 puan alabilen Yeni Malatyaspor, potada kalma mücadelesinden başarıyla sıyrılmak için 3 puanı hedefliyor.

Mustafa Akbaş’ın sakatlığı nedeniyle, eksik hazırlık yapan Malatya ekibi, galibiyete hasret kalmanın hırsını da yaşıyor. Bu haftaki şanssızlığının üstesinden gelmek ve zafer sevinci yaşamak isteyen ekip, haftaya ise 25 puanla 16’ıncı basamakta başlıyor.

Ligin ilk devresinde İzmir temsilcisi ekiple karşı karşıya gelen Malatya ekibi, mücadeleden de 1-1 eşitlikle ayrılmıştı. Şimdi ise sarı kırmızılı rakibine karşı galibiyet elde etmenin planlarını yapmaya devam ediyor.

Güncel Yazılar