Vincent Janssen

Vincent Janssen Fenerbahçe Günlerine İlişkin İtiraflarda Bulundu

Fenerbahçe ekibinde geçmiş sezonlarda forma giyen Vincent Janssen, eski günlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Sarı lacivertli takımdaki günlerine dair itiraflarda bulunan sporcu, çok talihsiz günler yaşadığını, İstanbul’da ise hayatın güzel olduğunu söyledi. Fakat Fenerbahçe ekibine bir katkı sağlayamadığına dikkat çekti.

Şimdilerde Monterrey ekibinin formasını terleten Vincent Janssen, Fenerbahçe günlerine ilişkin önemli itiraflarda bulundu. Ülke basınına açıklama yapan sporcu, çok talihsiz günler yaşadığını söyledi.

Hollandalı sporcu, Tottenham ekibindeki ilk sezonunda toplamda 40 maçta forma giydiğini fakat çoğunun yedeklerden girerek gerçekleştiğini belirtti. Sarı lacivertli takımdaki günlerine ilişkin de açıklama yapan sporcu, yaşadığı sakatlıklar sebebiyle işlerin yolunda gitmediğini ekledi. Bu günlerini talihsiz olarak nitelendiren oyuncu, İstanbul’da hayatın güzel olduğunu, güzel bir şehir olduğunu söyledi. Fakat asıl isteğinin Fenerbahçe ekibine katkı sağlamak olduğunu vurgulayan Janssen, sarı lacivertli takımın taraftarının başarıyı hak ettiğini ifade etti.

Koronavirüs salgını sebebiyle evden çıkamadığını da ekleyen oyuncu, sadece alışverişe gittiğini ve futbola da ara vermek zorunda kaldıklarını söyledi.

Meksika’da Çok Mutluyum

Öte yandan Meksika’da çok mutlu olduğunu söyleyen oyuncu, uzun süre orada kalacağını düşündüğünü de açıklamalarına ekledi. 4 sene daha sözleşmesi olduğunu vurgulayan Hollandalı yıldız, kariyerini sonlandırmadan da ülkesine dönmek istediğini ifade etti.

Vincent Jonssen takımda oynadığı 28 maçta 10 gole ve 2 asiste imza attı.