Uros Spajic Beşiktaş’a Transfer Oluyor

Uros Spajic, Beşiktaş’a transfer oluyor haberi futbol camiasına bomba gibi düştü. Siyah Beyazlılar için sevindirici bir haber olan Spajic’in transferi, takımı olumlu etkileyecek gibi görünüyor. Beşiktaş transferinin hala görüşüldüğü ve Spajic’i ikna etme çalışmalarının devam ettiği son gelen bilgiler arasında. Toulouse, Anderlecht, Kızılyıldız formalarını daha önceden giyen başarılı futbolcu Uros Spajic, transferi karşılığında yüklü bir miktar alacağa benziyor. Kara Kartal, kadrosuna katmayı düşündüğü futbolcu için 500 bin Euro’yu gözden çıkarmışa benziyor.

Siyah Beyazlılar takımını güçlendirmek için Uros Spajic’i ikna etmek adına çok sayıda teklif sundu. Feyenoord’da geçtiğimiz sezon oynayan 28 yaşındaki futbolcu Spajic, bu sezon Beşiktaş Futbol Kulübü‘ne kiralanacak gibi görünüyor. 2023’e kadar sözleşmesi olan Uros Spajic’in Rus yetkilileri tarafından bonservis ile gönderilmek istendiği gelen son bilgiler arasında.

Siyah Beyazlılar Takımını Güçlendiriyor

Feyenoord’da kiralandığı geçen sezonda son derece başarılı olan futbolcu, Beşiktaş’ın da ilgi alanına girmeyi başardı. Beşiktaş’ın kiralama ile transfer istediği, bu fikre daha sıcak baktığı biliniyor.

Beşiktaş’ta orta saha, kanat, bek, forvet, stoper arayışları devam ediyor. Siyah Beyazlılar takımını güçlendirmek adına titiz bir çalışma içerisinde. Takımını güçlendirmek ve başarılarına yenilerini katmak isteyen Kara Kartal, transfer arayışlarında en son Rus ekibi Kransnodar’ın Sırp asıllı yıldız futbolcusu Uros Spajic’i gündemine oturttu.

Beşiktaş’ta son dönem 28 yaşındaki yıldızın transferi çokça konuşulmaya başlandı ve gerekli işlemleri hızlıca tamamlamak için Siyah Beyazlı yönetim kollarını sıvadı. Teklifini ileten ve takımını Spajic ile daha da kuvvetlendireceğine inanan Beşiktaş, olumlu yanıt alacak gibi görünüyor.

Beşiktaş’a İddialı Bir Transfer 

Beşiktaş, bu sezon bünyesine Uros Spajic’i katmayı hedefliyor. Spajic ile daha büyük başarılara imza atacağına inanan ve bu hedefle deneyimli futbolcuyu ikna etmeye çalışan Siyah Beyazlılar hedefine ulaşmak üzere gibi görünüyor.

Spajic gibi iddialı bir transfer haberi, Beşiktaşlı taraftarları da heyecanlandırıyor. 1.88 boyunda olan ve geçmişteki başarılı performansı ile Kara Kartal’ın gündemine oturan Uros Spajic’in Siyah Beyazlıların teklifine vereceği yanıt, futbol camiasında dört gözle bekleniyor.