Ünal Karaman

Ünal Karaman Görevinden İstifa Etti

Süper Lig’de mücadele eden Çaykur Rizespor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Ünal Karaman görevinden istifa etti. Ayrılık haberini ise kulübe yayımlamış olduğu mesajla gerçekleştirdi.

Süper Lig ekiplerinden olan Çaykur Rizespor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Ünal Karaman, görevinden istifa etti. Ayrılık haberini kulübe yayımlamış olduğu mesajla bildiren teknik adam, mesajla ise spor gündemine oturdu.

Çaykur Rizespor ekibi ile yollarını ayıran ve aniden gelen bir istifa haberi ile mesajını duyuran Ünal Karaman, herkes için teşekkür dileklerinde bulundu.

Kendisine destek vermiş olan herkes için ayrı ayrı teşekkür dileklerinde bulunan tecrübeli hoca, ayrılığına ilişkin detayları da paylaştı.

Mesajlı Duyuru

4 Mart 2020 tarihinde başlamış olduğu görevden ayrılma kararı aldığını ifade eden Ünal Karaman, bu süreçte destek olan herkese teşekkür etti. Göreve başlamış olduğu günden bu yana sevgisini, desteğini, emeğini esirgememiş olan herkese de teşekkür etti.

Her fırsatta desteğini gösteren, şehir yönetiminin her kademesinde görev alan kamu görevlilere kadar teşekkür dileklerinde bulunan hoca, mesajında ise duygusal bir ifadeye yer verdi.

Sevenleri ve sevdikleri üzmemek için tavsiyelerde de bulunan teknik adam, sağlıkla kalma dileklerini de ayrıca tüm camiaya iletti. Ve alınan kararı da Çaykur Rizespor sevenlerine ve kamuoyuna duyurdu.

Güncel Yazılar