Uğurcan Çakır

Uğurcan Çakır Sakatlığı Endişeye Neden Oldu

Süper Lig’de 28’inci hafta mücadelesi için Alanyaspor ekibine konuk olan Trabzonspor, 2-2 berabere sahadan ayrıldı. Oyun sırası sakatlık geçiren Uğurcan Çakır ile ilgili sağlık durumu bilgilendirmesi ise gelmeye devam ediyor.

Süper Lig heyecanı koronavirüs salgınının ardından tüm hızıyla devam ederken, şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Trabzonspor bir mücadelesini daha geride bıraktı.

Alanyaspor ekibine ligin 28’inci hafta mücadelesinde konuk olan bordo mavililer, sahadan 2-2 eşit skorla ayrılırken, Karadeniz ekibinde yaşanan sakatlık ise herkesi korkuttu.

Oyunun ilk yarısında sakatlık geçiren Uğurcan Çakır ile ilgili şok yaşanırken, kalecinin yerine ise maçta Erce Kardeşler geçti.

Henüz durumu net olarak belli olmayan başarılı file bekçisinin sağlık durumunun ise çekilecek MR sonucuna göre belirleneceği ifade ediliyor.

Süper Lig’in 27’inci hafta mücadelesinde, Galatasaray ekibi Çaykur Rizespor ile olan mücadelesinde yıldız kalecisi Fernando Muslera’yla sakatlık yaşamıştı. Efsane eldiven oyunda ciddi sakatlanmış ve sahalardan ise en az 6 ay kadar uzak kalacağı konuşuluyordu.

Trabzonspor’da da kaleci için korku yaşanırken, Uğurcan Çakır ile ilgili gelişme de büyük bir merakla bekleniyor.

MR Sonucu Bekleniyor

Başarılı kalecinin yokluğu bordo mavili camiayı endişelendirirken, sporcunun sıkıntısının ise arka adalesinde olduğu öğrenildi.

Maç sırasında sakatlık yaşayan ve ağrılarının artması nedeniyle yerini Erce Kardeşler’e bırakan başarılı eldivenin MR sonuçlarının ne olacağı ise merak ediliyor.

Güncel Yazılar