Uğurcan Çakır

Uğurcan Çakır İçin Premier Lig Ekibinden Teklif Geldi

Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor ekibinin başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır için talipler gelmeye devam ediyor. Edinilen bilgilere göre bordo mavili sporcu için 15 milyon Euro teklif geldiği ve reddedildiği öğrenildi.

Süper Lig heyecanı sona ererken, spor kulüplerinde ise yeni sezonun hazırlık çalışmalarında hızlanma dönemine geçildi. Bu sezonda şampiyonluğu kıl payı kaçıran bordo mavililer, yaz transfer döneminde ise teklif alan takımların başında geliyor.

Trabzonspor ekibinin başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır için de bu dönemde teklif geldiği öğrenildi. Edinilen bilgilere göre bordo mavili eldivene verilen teklif ise 15 milyon Euro değerindeydi. Fakat ücret yüksek olmasına rağmen Karadeniz  ekibi bu teklifi reddetme kararı aldı.

Bu Paraya İmkansız

Bu sezon ki üstün performansı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Uğurcan Çakır, Premier Lig ekiplerinin de dikkatini çekmeyi başardı. Sheffield United tarafından 15 milyon Euro teklif alan yetenekli kalecinin teklifi ise onaydan geçmedi.

Verilen teklifin yönetim tarafından yeterli bulunmadığı ifade edilirken, bordo mavili kulübün daha yukarlara çıkılması gerektiğini söylediği öğrenildi.

24 yaşındaki oyuncuyu bu ücrete karşılık göndermenin imkansız olduğunu vurgulayan Trabzonspor’un bu yaklaşımının ardından, Sheffield’ın da kısa bir sürede kararı tekrar değerlendireceği tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar