Türkiye Voleybol Federasyonu

Türkiye Voleybol Federasyonundan Söyleşi

Zoom programı aracılığı ile Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) antrenörler için voleybol üzerine söyleşi düzenlemeye karar verdi. Maçların ara vermesi sebebiyle internet üzerinden gerçekleştirilecek olan söyleşiye tüm antrenörler katılabilecek. Ülkemizde görev yapan, yeniliğe açık, bilgi ve tecrübelerini diğer meslektaşlarıyla paylaşacak bu söyleşi 30 Nisan 2020 günü saat 20.30’da gerçekleşecek.

Kadın Voleybol A Milli Takımı ( Filenin Sultanları) antrenörü Giovanni Guidetti söyleşiye katılım da bulunacak. Son zamanların görüntülü konuşma programı olan Zoom ile bu söyleşi gerçekleştirilecek. Antrenörler ve teknik ekip, meslekleriyle ilgili bilgi becerini böylelikle diğer kişilerle paylaşabilecek. Normalde kişilerin katılımlarıyla gerçekleştirmesi gereken bu bilgi aktarımları; ülkemizin içinde bulunduğu salgın nedeniyle bu şekilde yapılması gerektiğine TVF karar vermiştir.

Antrenörler Bu Söyleşiye Nasıl Katılabilecek?

Kendi meslekleri ile ilgili yenilikleri takip etmek isteyen antrenörler ve teknik ekip, bayan voleybol takımının çalışmalarını merak eden kişiler TVF sekreteri Şahsine Ateş’in internet adresine mesaj atarak, katılmak istediklerini belirtecekler. Zoom şifreleri kendilerine verilecek ve söyleşilere periyodik olarak katılım gösterebilecekler.

Kadın Voleybol A Milli Takımı antrenörü Giovanni Guidetti, teknik ekibi ve konuşmacılardan oluşacak olan söyleşi konuları TVF internet sayfasından duyurulacak. Yapılacak olan sunumlar sonrasında kişiler soru sorabilecek. Karşılıklı soru- cevap uygulaması gerçekleştirilecek. 30 Nisan 2020’de gerçekleşecek olan birinci söyleşide antrenman planlamaları ve haftalık plan yapma sürecinde zamanın nasıl kullanılması gerektiği konularına değinilecek.