Türkiye ve Avrupa’dan Gelen Son Transferler 30 Temmuz

Yeni sezon yaklaşmışken tüm gözler hangi futbolcunun hangi kulübün radarında olduğunda… İşte Türkiye ve Avrupa’dan son transfer gelişmeleri…

Trabzonspor’un yeni sezon için radarına aldığı Brezilyalı forvet Willian Jose ile ilgili heyecan verici gelişmeler söz konusu… Kulübü Real Sociedad ile yolları ayıracağı açıklanan Brezilyalı futbolcu için Trabzonspor’un 6 milyon Euro’yu göze aldığı öğrenilirken görüşmelerin hızlandığı da kaydedildi. Oyuncu ile kıran kırana pazarlıklar sürerken geçen sezon performansından övgüyle söz ettiren isim, çıktığı 37 maçta 7 gol sevinci yaşatmasıyla biliniyor.

Başarılı futbolcu Alex Teixeira’nın Dubai ekipleri ile temas kurduğu bilinirken görüşmelerin olumsuz sonuçlandığı kaydedildi. Beşiktaş’ın, da radarda olduğu, isim için 2.5 milyon Euro planladıkları öğrenildi. Kara Kartal ile yollarının birleşmesi planlanan futbolcuya hafta başına kadar imza attırılma planı söz konusu…

Fenerbahçe, Sörloth İçin Gözünü Kararttı

Başkan Ali Koç’un bizzat devreye girdiği Sörloth için Fenerbahçe’nin sınırlarını zorlayacağı iddia edildi. Özellikle Leipzig’in gelecek sezon kadrosunda düşünmediği Norveçli futbolcu için Kanarya’da çıta yıllık 3.3 milyon Euro’ya kadar çıktı. Sarı Lacivertlilerin imza için gün saydığı bilinirken transferin olumlu sonuçlanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Galatasaray ile temasını devam ettiren Morutan’ın menajerinin İstanbul yolunu tuttuğu öğrenildi. Terim’in ısrarcı olduğu ve çok beğendiğini dile getirdiği Rumen futbolcunun menajeri, sosyal medyadan uçak biletini paylaştı.

İstanbul’a gelerek Sarı Kırmızılı yönetim ile temasını arttırması planlanan menajerin, mali konuları yüz yüze görüşmek istediği öğrenildi. Temasın olumlu sonuçlanması bekleniyor.

Trabzonspor’un Radarındaki İsim İçin Beşiktaş’ta Devreye Girdi

Beşiktaş 3 koldan forvet arayışını sürdürürken 3 yıldızı hedef aldı. Siyah Beyazlı yönetimin De Jong için Sevilla ile temas kurduğu ve kiralama teklifi üzerinde durduğu bilinirken diğer bir yıldız Diego Costa için de bonuslarla birlikte 3 milyon Euro teklif ettiği kaydedildi. İki yıldız isimle temasları devam etse de Kara Kartal, radarına bir ismi daha aldı.

Trabzonspor’un da radarına aldığı ve hatta olumlu ilerleyen transfer süreci içinde olduğu Willian Jose için Beşiktaş’ta devreye girdi. Beşiktaş ve Trabzonspor’u karşı karşıya getirecek sürecin galibi kim olacak sorusu ilerleyen günlerde yanıt bulacak.