Trabzonspor’un Sol Bek Arayışında Rakibi Kanarya Oldu

Spor Toto Süper Lig’in sonlanmasıyla yeni sezon hazırlıklarına hızla başlayan takımlardan biri de Trabzonspor’du. Yeni sezon için güçlü bir kadro kurmak ve şampiyonluk yarışında ön plana çıkmak için gayret gösteren Trabzonspor’un, arayışları içinde sol bek yer alıyor. Marlon ile kiralık kontratı sonlanan Trabzonspor’un sol bek radarına öyle bir isim girdi ki o isim için devrede olan başka bir takımı endişelendirdi.

Sezonu Schalke 04’te geçiren Arsenalli Sead Kolasinac, Trabzonspor’un radarına aldığı isim olarak gündeme bomba gibi düşerken Bordo mavililer yıldız isim için kiralık teklifinde bulunduğu iddiaları gündemi meşgul etti. Arsenal ile sözleşmesi devam eden yıldız futbolcunun, sözleşmesinin 2022 yılına kadar olacağı biliniyor. Trabzonspor’un teklifine nasıl yanıt vereceği henüz bilinmeyen ismin işi biraz zor olacak çünkü yıldız ismin tek talibi Bordo mavililer değil.

Kolasinac İçin Devrede Olan Takım…

Yeni sezon hazırlıklarında olan takımlar, güçlü bir kadro kurmanın peşinde… Trabzonspor bu nedenle yeni arayışlar içerisinde olurken Arsenalli Sead Kolasinac’in yeni sezon sol bek adına doğru bir isim olduğunu düşündü ve kiralık teklifini hazırladı. Fakat tek talibi kendileri olmayan Trabzonspor’un işi biraz zor çünkü karşısında yıldız isim için talip olan başka bir takım daha var. Fenerbahçe’de başarılı futbolcu için kapıda…

Geçtiğimiz sezonu Schalke 04’te geçiren Arsenalli Sead Kolasinac’un yeni sezon için hangi takımın imza masasına oturacağı belirsizliğini korurken iki güçlü takım da aynı oyuncu için karşı karşıya gelecek. Kazanan takımın kim olacağı sorusu ilerleyen günlerde Kolasinac’ın dönüşüyle kendisine yanıt bulacak.

38 kez Bosna Hersek Milli Takımı’nda Mücadele Verdi

Boşnak futbolcu, birçok takımın gözdesi olurken 38 kez Bosna Hersek Milli Takımı’nın forması giymesi ile dikkatleri üzerine çekmişti. Aynı zamanda geçtiğimiz sezon Alman kulübünde 17 karşılaşmada forma giymesi ve 1 gol sevinciyle beraber 1 asist başarısı göstermesiyle de övgü toplamıştı. 27 yaşındaki başarılı futbolcunun kararının hangi takım lehine olacağı sorusu merak edilirken cevabın ilerleyen günlerde olumlu veya olumsuz verilmesi bekleniyor.