Trabzonspor’da Transfer Gündemlerinin Son Haberleri

Trabzonspor son dakika transfer haberleri geldi. Yaz ayında transfer sezonu boyunca daha çok transfer yapıldığını, takımların bu dönemlerde sayıca daha çok futbolcuları transfer ettiklerini bilmekteyiz. Gökdeniz Bayrakdar Antalyaspor forması giymektedir. Efecan Karaca ise Alanyaspor’da forma giymektedir. Bordo Mavililer transfer rotasında değişiklik yaptı ve yerlilerden yana tercihlerini bu defa kullanacaklar. 2 yerli futbolcu isminin Trabzonzpor’un hedefinde olduğunu söyleyebiliriz.

Trabzonspor son dönemde Stephano Denswil’i kadrosuna kattı. Stoper Stephano Denswil’i son dönemde kadrosuna katan Bordo Mavililer, şimdi hedeflerini 2 yerli futbolcuya çevirdi. Stephano futbolcusu ile birlikte yabancı oyuncu sayısı takımda 13 rakamına kadar yükselmişti. 14. yabancı futbolcuyu da kadrolarına katmayı düşünürlerken Trabzonspor, yerli futbolculardan yana şansını kullanmaya karar verdi. Çünkü Trondsen ve Djaniny için yaptığı teklifler kabul edilecek düzeyde değildi ve bu sebeple yabancı futbolcu değil, yerli futbolcuyla transfer yapmaya Trabzonspor kararını vermiş oldu.

Gökdeniz Bayrakdar ve Efecan Karaca

Gökdeniz Bayrakdar, 23 Kasım 2001 tarihinde doğmuş, 1,81 metre boyunda olan genç bir futbolcudur. Türkiye uyruklu olan Gökdeniz Bayrakdar 19 yaşındadır ve sağ kanat mevkisinde oynamaktadır. 30 Haziran 2025 tarihinde sözleşmesi bitecek olan Gökdeniz Bayrakdar, Süper Lig takımlarından Antalyaspor’da forma giymekte olan genç bir futbolcudur. Türkiye 19 Yaş Altı Milli Futbol Takımı içinde forvette daha önceden oynamış olan Gökdeniz, daha küçük yaşlarda bu sektöre adım atmıştır.

Efecan Karaca, Türkiye Milli Futbol Takımı’nda daha önceden orta saha pozisyonunda oynamış olan ve şimdi de Alanyaspor’da oynayan bir futbolcu. 31 yaşında olan ve 1,66 metre boyunda olan genç futbolcu Karaca, şimdi Alanyaspor takımında orta saha pozisyonundadır. 16 Kasım 1989 tarihinde doğan ve Tuğba Karaca ile mutlu bir evliliği olan Karaca’nın küçük yaşlarda futbol sektörüne adım attığını görmekteyiz. Süper Lig ekiplerinden Alanyaspor’da forma giyen Karaca’nın 30 Haziran 2022’de sözleşmesinin biteceği belirlendi.

Bordo Mavililerde Transfer

Trabzonspor’da 2 yerli oyuncu dikkatleri üzerinde toplamış gibi görünüyor. Antalyaspor oyuncusu Gökdeniz Bayrakdar Trabzonspor’un ilgisini çeken ilk kişi ardından Alanyaspor oyuncusu Efecan Karaca geliyor. Süper Lig takımlarında oynayan ve gelecek vadeden, yıldızı parlayacak futbolcular olarak görülen bu 2 yerli oyuncunun ne cevap vereceği şimdiden merak konusu.