TRABZONSPOR’A YUNAN FORVET

Süper Lig’in bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor Hollanda Ligi’nin başarılı ekibi Venlo‘nun santrafor oyuncusu Georgios Giakoumakis ile ilgilendi hakkında iddialar ortaya atıldı.  26 yaşındaki Yunanistan uyruklu oyuncu içerisinde bulunduğumuz sezonu itibariyle 23 karşılaşmada forma giydi ve 23 kez rakip fileleri havalandırmayı başardı.

YUNAN BASINI YAZDI

İçerisinde bulunduğumuz sezon itibariyle Süper Lig kapsamında yapılan mücadelelerde gol Yollarında çektiği sıkıntılar ile dikkat çeken Bordo Mavi Karadeniz temsilcisi Trabzonspor 2021-2022 sezonundan gol Yollarında sıkıntı çekmek istemiyor.  Bu sebepten ötürü gelecek sezonun transfer harekâtına şimdiden başlamış olan bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Hollanda Ligi’nde sükse yapan Venlo kulübünün santrafor oyuncusu Georgios Giakoumakis’i gelecek sezon için kadrosuna katma planları yapıyor.

Yetenekli Yunan futbolcu ya bir süredir gözlem altında tutan bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un oyuncu izleme ekipleri, oyuncu için tecrübeli teknik direktör Abdullah Avcı ya olumlu bir rapor verdi bilgisi edinildi.

Süper Lig’in bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor Hollanda Ligi’nin başarılı ekibi Venlo’nun santrafor oyuncusu Georgios Giakoumakis ile ilgilendi hakkında iddialar ortaya atıldı.  1 metre 86 santim boyunda olan yetenekli santrafor ile ilgili ilgi çekici bir iddiada komşu ülke Yunanistan’ın basınından geldi.

Basında yer alan haberlerde bordo-mavili ekip Trabzonspor’un oyuncuya yapmış olduğu teklifin oyuncunun şu anki kulübünde aldığı ücretten çok daha fazla olduğunu, kulüplerin Anlaşması durumunda oyuncunun Türkiye’ye transferinin gerçekleşebileceği iddia edildi.  Hollanda Kupası’nda da 4 kez rakip fileleri havalandırma başarısını göstermiş olan yetenekli forvet fizik gücü ile de dikkatleri çekiyor. 

HOLLANDA’DA YIKIP GEÇİYOR

Kulübü Venlo ile 2021-2022 sezonunun sonunda sözleşmesi bitecek olan Giakoumakis toplamda  Hollanda ligi kapsamında 23 karşılaşmada 23 kez rakip fileleri havalandırma başarısı gösterirken, forma giymiş oldu 4 Hollanda Kupası karşılaşmasında ise 4 kez topu ağlarla buluşturmayı başardı.  Yunanistan milli takım formasını da 3 kez terleten yetenekli forvet rakip fileleri 1 kez havalandırdı. Süper Lig’in bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor Hollanda Ligi’nin başarılı ekibi Venlo‘nun santrafor oyuncusu Georgios Giakoumakis ile ilgilendi hakkında iddialar ortaya atıldı.