Trabzonspor Son Dakika Gelişmelerinde Neler Var

Trabzonspor Spor Toto Süper Lig için yeni döneme hazırlanırken son hız transfer araştırmalarına devam ediyor. Yoğun bir transfer döneminde olan Trabzonspor, araştırmaları içerisinde yıldız futbolcuları gündemine aldı ve tekliflerini sundu.

Sol bek oyuncuları için Dalbert, Mario Rui, Alioski ile görüşmelerine devam eden Fırtına Trabzonspor, futbolcular için her yolu deneyerek elinden geleni yapmaya çalışıyor. Bordo Mavililer bu gerçekleştireceği transferler ile muhteşem bir kadroyu bir araya getirme çabası içerisinde. Temaslar sürmekte ve tekliflerin cevapları bekleniyor.

Trabzonspor Birçok Yıldız Futbolcuyu Takımına Dâhil Ediyor

Yeni sezonda Trabzonspor, bomba transferler yaparak sezonu iddialı açmak için çalışıyor. Birçok yıldız oyuncuyu takımına dâhil etmek için kolları sıvayan ve son hız tekliflerini sunan Fırtına’nın bu sezon hangi başarılara imza atacağı şimdiden merak konusu. Teknik Direktör Abdullah Avcı, yıldız futbolcuları takımda toplayacağı için çok mutlu ve bu tabloyu görmek için elinden geleni yapma çabasında. Abdullah Avcı, Trabzonspor’un başarısı için Dalbert, Mario Rui ve Alioski’yi takımda görmek istiyor.

İnter’den Dalbert, Leeds’den Alioski, Napoli’den Mario Rui ile son hız iletişim halinde temasını sürdüren Trabzonspor tekliflerini başarılı oyunculara yaptı. Başkan Ahmet Ağaoğlu da Teknik Direktör Abdullah Avcı ile aynı düşüncede ve iddialı oyuncuların transfer olmasından oldukça memnun. Ahmet Ağaoğlu son açıklamalarından birinde sol bek için 3 adaylarının olduğunu söyleyip futbol severlere müjdeli haberi vermişti. Bu 3 oyuncudan birinin takım formasını giyeceğini ancak 3 oyuncunun da önemli, başarılı, yıldızı parlayan futbolculardan olduğunu da sözleriyle belirtmişti.

Trabzonspor Muhteşem Transferlerle Geliyor

Trabzonspor muhteşem transferlerle geliyor ve sezona iddialı giriyor. 2,1 milyon Euro’ya teklifleri gerçekleştiren Bordo Mavililer, hala oyuncularla görüşme ve karar aşamasında.

Fırtına taraftarları, yıldızı parlayan bu 3 futbolcudan hangisinin formayı giyeceğini merak ediyor. Leeds’den ayrılmış olan ve bonservisi elinde olan Alioski, İnter’den Dalbert ve Napoli’den Mario Rui transferleri ile futbol gündemine bomba gibi düşen bu haberin sonucu tüm futbol severleri yakından ilgilendiriyor. Trabzonspor, iddialı transferleri ile sezonu başarıyla açacak gibi görünüyor.