Trabzonspor

Trabzonspor Kulübü’nde Peş Peşe Ayrılıklar

Süper Lig’de gelecek sezon hazırlıkları için heyecanlı süreç devam ederken, yeni transferlerin yanı sıra ayrılık haberleri de yaşanıyor. Edinilen son bilgilere göre Trabzonspor Kulübü’nde de önemli ayrılıklar yaşandı. Bordo mavili takımla yollarını ayıran isimler Badou Ndiaye, Filip Novak ve Manoel Messias oldu. Konuya ilişkin açıklama resmen Karadeniz kulübünden yapıldı.

Süper Lig’de gelecek sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam edilirken, kadro yapılanma çalışmalarına da devam ediliyor.

Dün yapılan açıklamaya göre ise Trabzonspor Kulübü’nde yeni ayrılıklar yaşandığı bilgisi edinildi. Badou Ndiaye, Filip Novak ve Manoel Messias ile yolları resmen ayırdığını duyuran bordo mavili kulüp, konuya ilişkin açıklamayı da bizzat yaptı.

Karadeniz ekibinde kiralık sözleşmesi sona eren Badou Ndiaye ile Manoel Messias’ın yanı sıra, anlaşması bu sezon sonu biten Filip Novak da takımla yollarını resmen ayırdı.

Gelecek sezon için sıkı bir çalışma dönemine giren Süper Lig ekiplerinde, kadro yapılanma çalışmalarına ise devam edilmiş olacak.

Katkılar İçin Teşekkür

Konuya ilişkin açıklama yapan Trabzonspor Kulübü, Badou Ndiaye, Filip Novak ve Manoel Messias ile ayrılık duyurulurken, sporcuların kulübe vermiş oldukları katkılar için de teşekkür dileklerinde bulunuldu.

Başarılı oyuncuların kariyerlerinde ise başarı dileklerinde bulunuldu.

Güncel Yazılar