TRABZONSPOR HEDEFİ ŞAMPİYONLUK

Bordo mavili Trabzonspor takımı bu sezon dördüncü sırada sezonu tamamlamış olsa da gelecek sezon hedefi şampiyon olmak. Bu sezon aynı zamanda Başakşehir ile karşı karşıya geldi süper kupada süper Kupa’yı kazanan Trabzonspor’un hedefi gelecek sezon şampiyon olmak. Şampiyonluk kupasını kazanarak kupayı kendi müzesine götürmek isteyen Trabzonspor takımı ikinci yıldız için çalışmalara başlamak istiyor.

Teknik direktör Abdullah avcı ile oldukça iyi bir uyum yakalayan Trabzonspor takımı bu uyumu ve bu oyuncu kadrosunu başarılarına gelecek sezonda da devam ettirmek istiyor.

TRABZONSPOR İÇİN ŞAMPİYONLUK ALARMI KURULDU

Trabzonspor özellikle Süper Lig’e kadar olan sürede yeni transferler yaparak takımını daha da güçlendirmek istiyor. Özellikle son dönemlerde kalecisi Uğurcan Çakır özelinde çok fazla teklif alan oyuncusuna veda etmek durumunda kalacak olan Trabzonspor takımı yeni bir kaleci arayışına da girdi. Başarılı kaleci Uğurcan Çakır hem Euro 2020’deki performansı hem de Trabzonspor’daki Süper Lig performansıyla tüm teklifleri sonuna kadar hak ediyor. Trabzonspor çok başarılı bir kaleci yetiştirdi ve bu kaleci Avrupa’ya gitmeyi çoktan hak etti.

Yabancı oyuncu transferleri hızlı bir şekilde tamamlayan Trabzonspor takımı her ne kadar TFF’nin yabancı oyuncu sınırında takılma riskini eline almış olsa da gelecek sezon yabancı ve yerli oyuncularıyla müthiş bir kadro yaratıp süper Lig’de en iyi performansını sergile Mac istiyor. Süper Lig’deki performansıyla Trabzonspor takımı rakiplerine fark atmak ve sezonu şampiyon olarak tamamlamayı hedefliyor.

TRABZONSPOR’UN HEDEFLERİ YAZILDI

Bordo mavili Trabzonspor takımı galibiyetlerini kutlamak ve daha çok galibiyet kazanmak için en iyi performansını sergilemek istiyor. Abdullah Avcı ve öğrencileri yeni kadrosu ile yenilenmiş ve şampiyonluğa daha çok inanmış bir kadro ve ruh ile yeni sezona başlayacaklar.

Özellikle Trabzonspor yönetimi hem yeni transferler hem de var olan oyuncuları ile beraber şampiyonluğa bu sezon çok yaklaşabildiklerini gördüler ve gelecek sezonda bu performanslarını daha da attırarak ilerlemek ve şampiyon olmayı hedefliyorlar. Kupayı alıp kendi müzesine götürmek isteyen Abdullah Avcı ve Trabzonspor yönetimi yeni sezona hem çok iyi hazırlanmak istiyorlar hem de başaracaklarına inanmak istiyorlar.