Trabzonspor

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı’ndan Beklenen Açıklama Radyo Programında Geldi

Trabzonspor için, ligdeki başarısının sürekli olarak devlet desteği alması ile eleştirilmesinin ardından bordo mavili ekibin Divan Kurulu Başkanı’ndan açıklama geldi. Bir radyo programında konuşan Özgür Sancar, söylemek istediklerinin çok net olduğunu dile getirdi.

Trabzonspor ekibinin Süper Lig’deki başarısı, pek çok takım ve taraftar tarafından ciddi anlamda eleştiri yağmuruna tutulmaya devam ediyor. Devlet desteği alarak takımın lehine kararların verilmiş olması iddiası ise, bordo mavili ekibi hayli kızdırmaya yetti. Konuya ilişkin açıklama ise Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Özgür Sancar’dan geldi.

Onun İmzası Altına Atılmış

Bir radyo programına çıkan Sancar, söylemek istediklerinin çok net olduğunun altını çizerek, Zekeriya Alp’in futbolculuk dönemini bildiğinin altını çizerek, kendisinin ondan beklenmeyen bir sertlikte yayı yazmış olmasını dile getirdi. Bu ifadelerin başkası tarafından yazılmış olduğunu da belirten Başkan, yazının altına da onun imzasının atılmış olduğunu açıklamasında belirtti.

Hatta Alp’in yazının içeriğini dahi okumamış olabileceğini söyleyen Sancar, üslubun kendisine ait olmadığını de özellikle belirtti. Öte yandan kendisinden istenilen neyse onu yaptığını da belirterek, Ali Koç’un Zorlu’ya çağırması sürecinde doğrudan gitmesini de söyleyerek, Trabzonspor’un sadece Trabzon’da taraftarı olmadığını ve herkesin birbirine gülerek selam vermesini istediğini açıklamalarına ekledi.