Trabzonspor

Trabzonspor Çeyrek Final Kupa Müsabakalarına Sıkı Hazırlanıyor

Trabzonspor ekibi, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final rövanş mücadelesi için sıkı bir şekilde hazırlıklarını sürdürüyor. Bordo mavili ekibin Perşembe günü karşı karşıya geleceği rakibi ise Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi olacak.

Trabzonspor, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final rövanşı için Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibine konuk olacak. Perşembe günü gerçekleşecek mücadelenin hazırlıklarına ise başarılı Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir yönetiminde başladı.

Antrenmanda 3 Oyuncu Eksikti

Çalışmalarına Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde başlayan bordo mavili ekipte, sakatlık sebebiyle 3 oyuncu antrenmanlara katılamadı. Bu oyuncular ise, Abdülkadir Ömür, Ahmet Canbaz ve Erce Kardeşler oldu.

Rövanş mücadelesine sıkı bir şekilde hazırlanan bordo mavili ekip, saat 14:00 itibariyle idmanına iki grup halinde çalıştı. Birinci grup oyuncuları kuvvet antrenmanı ve taktik çalışırken, ikinci grup sporcuları ise taktik çalıştı. Sakatlık sebebiyle antrenmanda Abdülkadir Ömür, Ahmet Canbaz ve Erce Kardeşler yer almadı.

Son olarak bugün saat 12:00’de antrenman yapacak olan bordo mavili ekip, idmanın ardından saat 14:30’de Erzurum’a gidecek.