Trabzonspor Abdullah Avcı’yla Yükseliyor

Trabzonspor Abdullah Avcı’yla yükseliyor ve tarihini başarılarla yazıyor. Trabzonspor’da son dakika haberleri ve maç durumlarına göz atacak olursak Abdullah Avcı’nın çok başarılı bir teknik adam olduğunu ve takımını yükselttiğini söyleyebiliriz.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı taktiksel stratejileri ve takımını disiplinli eğitmesi ile kendi tarzını yarattı ve başarıları her gün artıyor. Trabzonspor’un yükselmesini ve başarılarla dolu bir tarihe sahip olmasının da en önemli sebeplerinden biri Abdullah Avcı’dır.

Trabzonspor teknik adamı Avcı, eski futbolculardan ve uzunca yıllar spor kariyerine sahip. Hülya Avcı ile mutlu bir evliliği olan Abdullah Avcı 31 Temmuz 1963 doğumlu ve 58 yaşında bir teknik direktör, spor insanı. 1,79 metre boyundaki Avcı, iki çocuklu ve kariyerinde de yükselişe geçen, çalıştığı takımları zirveye yükselten bir spor adamı.

Trabzonspor’da tarih yazan Abdullah Avcı 224 gün boyunca yenilmedi ve rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor.

224 Gündür Namağlup Takım: Trabzonspor

Trabzonspor 224 gündür yenilmedi, bu kadar uzun süre boyunca yenilmemesi doğal olarak rekor kırmasına neden oldu. Süper Lig 9. haftada Fenerbahçe’yi yenen ve lider koltuğuna oturan Trabzonspor şu aralar mutluluktan havaya uçuyor.

Bordo Mavililerde Abdullah Avcı geldi geleli takım daha fazla yükselişe geçti. En iyi takımlar arasında olan Trabzonspor, Abdullah Avcı ile ününe daha fazla ün kattı ve daha üst sıralara çıkmaya başladı.

Bordo Mavililer 224 gün boyunca hiç yenilmediler ve yeni rekora imzalarını attılar. Lig içerisinde namağlup takımı olarak rekor kıran Fırtına’da Abdullah Avcı rüzgârları esmeye başladı ve devam ediyor.

Disiplini ve başarısı, taktikleri ve ekibine uyguladığı stratejiler ile Bordo Mavililerde yüzleri güldüren teknik adam, liderlik koltuğuna oturmuştur artık ve zirvenin yeni sahibi olmuştur.

Karadeniz Devinin Başarıları

Karadeniz Devi olarak adlandırılan Trabzonspor’un bu aralar yüzü gülüyor. Bordo Mavililerde güzel bir dönüşüm yaşandı ve rakiplerini yenen takım ortalamasını ve puanlarını yükseltti.

Sezonun 8. hafta sonrasında 41 lig maçına çıkıldı ve bu maçlarda toplam 24 galibiyet yaşandı. Ayrıca 14 beraberlik, 3 tane de mağlubiyet Trabzonspor tarihine eklendi.