Süper Lig’in İlk 3 Haftasında Ümraniyespor

Süper Lig 3. haftada, Galatasaray’ın Ümraniyespor’u 1 – 0 yenmesi haberi Cimbom taraftarları açısından büyük sevinç yarattı. Lig içindeki 2. galibiyetini alan Sarı Kırmızılıların mutlu olduklarını görüyoruz. Müsabaka, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanmıştır. Maçın sonucu bazı taraftarları üzse de bazı taraftarları sevindirmiştir. Futbol müsabakalarında kazanan ve kaybeden olduğu gibi taraftarlar açısından maç sonucuna sevinen de üzülen de takipçiler olması gayet normaldir.

Ümraniyespor ve Galatasaray ilk kez bir resmi maçta rakip olarak oynamışlardır. Spor Toto Süper Lig’in 3. haftası içinde ilk kez bir resmi maçta rakip olacak olan bu 2 takımın maç sonucu açıklandı. Galatasaray ve Ümraniyespor maç sonucu, Cimbom’un kazanması ile sonuçlandı.

Süper Lig 3. Hafta

Spor Toto Süper Lig 3. haftasında Galatasaray ve Ümraniyespor karşılaşması yaşandı. Saat 21.00 saatinde yapılan müsabakada sonuç belirlendi. Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda maç müsabakası yapıldı ve taraftraların coşkusu ve heyecanı görülmeye değerdi. Taraftarlar için de heyecanlı ve coşkulu bir maç gösterisi oldu. Lig ilk haftası ve ikinci, üçüncü haftasındaki gelişmeler halen konuşulmaktadır. Cimbom 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldı.

Sarı Kırmızılılar lig içinde 3 puan ile 10. sıraya yerleştiler. Ümraniyespor ise 1 beraberlik ve 1 mağlubiyetle haftayı tamamlamış oldu. Ümraniyespor 1 puan alarak haftaya 13. sırada girdi ve bu sonuç ile haftayı kapatmış oldu.

Galatasaray ve Ümraniyespor Maçı

Sarı Kırmızılılar ve Ümraniye maçı tamamlandı. 1 – 0 sonucu ile Galatasaray Ümraniyespor’u yenmiş oldu. Galatasaray deplasmanda ilk haftada Antalyaspor’u 1 – 0 sonucu ile mağlup etti. Galatasaray Giresunspor ile karşılaşmasında ise 1 – 0 yenildi. Sezonda Ümraniyespor Kadıköy’de ilk haftada Fenerbahçe ile karşı karşıya geldi.

Ümraniyespor ve Fenerbahçe müsabaka sonucunda ise 3 – 3 berabere kalma sonucu yaşandı. İkinci haftadaki müsabakada Ümraniyespor Antalyaspor’a 1 – 0 mağlup oldu. Atatürk Olimpiyat Stadyumu bu müsabakalara ev sahipliği yaptı. Galatasaray ile Ümraniyespor maçının özelliği, Süper Lig’de ilk kez rakip olacaklar ve bir resmi müsabakada karşılaşacaklar. Galatasaray ve Ümraniyespor maçının bu özelliği de çok önemli bir detaydır.