SÜPER LİG 31. HAFTANIN HAKEMLERİ BELLİ OLDU

Süper Toto Süper Lig’in 31. haftası geldi çattı. Özellikle Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisinin oynanacak bu hafta herkes için farklı önemler ve farklı istatistikler taşıyor. Maç için tüm hazırlıklar ne tamamlayan takımlar haftayı üçer puanı alarak galibiyetle kapatmak istiyorlar.

Bu haftanın üç tane önemli maçı var birincisi tabii ki de Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisi. İkinci önemli maç ise Galatasaray ve Çaykur Rizespor arasında oynanacak olan karşılaşma. Ve son olarak üçüncü önemli maçta bir diğer önemli takım olan Trabzonspor Ankaragücü ile karşılaşması olacak.

Şimdi adım adım takımların durumlarına ve hangi maçın hangi hakem tarafından yönetildiğine bakalım.

DERBİ HAKEMİ UMUT MELER

Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisinde hakemi belli oldu. 31. haftanın üçüncü gününde oynanacak olan derbi 21 Mart Pazar akşamı saat 19:00’da başlayacak. Maçın hakemi Halil Umut Meler Olacak. Halil Umut Meler’in yardımcıları ise Mustafa Emre Eyisoy ve Cevdet Kömürcüoğlu olacak.

Bu maç şampiyonluk arifesinde şampiyonluk virajında her iki takım içinde oldukça önem taşıyan bir maç. Fenerbahçe maçı kazanarak aynı Trabzonspor derbisinde olduğu gibi kendi içinde yaşadığı kaosa bir sürelik da olsa dur demek istiyor. Beşiktaş cephesi ise maçı kazanarak ezeli rakipleri ile arasındaki puan farkını arttırmak ve liderlik koltuğundan kopmak istemiyor.

GALATASARAY EVİNDE RİZESPOR’U AĞIRLAYACAK

Süper toto süper Lig’in 31. haftasının ilk gününde oynanacak maçlardan birisi de Galatasaray ve Çaykur Rizespor maçı. Galatasaray ve Çaykur Rizespor maçı 19 Mart Cuma günü saat 19:00’da başlayacak. Bu maçın hakemi Volkan Bayarslan olacak. Volkan Bayarslan’ın yardımcıları ise Âli Saygın Ömer ve Serkan Olguncan olacak. Galatasaray için bu maç oldukça önemli. Alacağın üç puanla ezeli rakip Beşiktaş’a yani liderlik koltuğuna daha da yaklaşacak.

TRABZONSPOR CEPHESİ

Trabzonspor bu hafta Ankaragücü ile karşılaşacak. Bunu açık kesin bir galibiyetle yenmek isteyen Trabzonspor ekibi geçen haftalarda aldığı yenilgiler ve beraberlikleri unutturmak için üç puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor.

Trabzonspor Ankaragücü maçının hakemi ise Zorbay küçük olacak. Zorbay Küçük’ün yardımcıları ise İbrahim Çağlar Uyarcan ve Kemal Yılmaz olacak tüm takımlara 31. haftadaki maçları için başarılar dileriz.