SPOR TOTO 1. LİGİN FİNALİSTLERİ 22 MAYIS’TA BELLİ OLACAK

Spor Toto birinci Lig’in finalistleri bugün belli olacak. 22 Mayıs Cumartesi akşamı önce saat 18:00’den sonra da saat 21:00’de oynanacak olan iki karşılaşmayla kazanan iki takım finali izle hak kazanacak. Samsunspor ve Altınordu ile olacak olan karşılaşmanın kazananı aynı zamanda İstanbulspor ve Altay’ın kazanana finale çıkacak.

SPOR TOTO 1. LİG FİNALİSTLERİ HEYECANLI

Spor Toto birinci Lig’in finalistleri bu akşam belli olacak. İstanbulspor ve Altay karşılaşması 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 18:00’de oynanacak. İlk maçı İzmir temsilcisi Altay kazandı. İstanbul Spor takımı rakibine karşı dezavantajlı bir konumda. Altay rakibine karşı avantajlı bir konumda deplasmanda maça çıkacak. İlk maç Altay’ın ev sahipliğinde oynandı. İkinci maç ise bu akşam, 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 18:00’de İstanbulspor’un ev sahipliğinde oynanacak. Maçı Altay 3-2 kazandı.

İstanbulspor rakibine kendi evinde üstünlük kurmak isteyecek. İzmir temsilcisi Altay ise kendi evinde oynadığı maç skorunun aynısını deplasmanda kazanmak isteyecek. Her iki takımda final biletini almak için 90 dakikalık heyecanlı maça çıkacak. Bu önemli ve kritik karşılaşma TRT Spor üzerinden izlenecek. İstanbulspor ve Altay maçının hakemi Ali Palabıyık olacak.

SPOR TOTO 1. LİG’İN FİNALİSTİ İKİNCİSİ BELLİ OLACAK

Spor Toto birinci Ligi play-off mücadelelerinde ikinci finalist akşam saat 21:00’de belli olacak. Samsunspor ve altın Ordu takımlarına karşı karşıya geleceğim maç bu akşam, 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21:00’de Samsunspor’un ev sahipliğinde oynanacak. Samsunspor ve altın Ordu karşılaşmalarının ilkinde yine İzmir temsilcisi Altınordu rakibini yenerek büyük bir avantaj sağladı. Play-offlarda İzmir temsilcileri oldukça aktif bir rol oynuyor.

Ev sahibi takım Samsunspor Adana Demirspor ve Giresunspor ile aynı puan almasına rağmen 70 puanla üçüncü sırada yer aldı. Oldukça büyük bir avantaj yakalayan Samsunspor play-offlarda evlenmek istemiyor. Süper Lig özlemine son vermek isteyen Samsunspor bu akşam oynanacak maçı kazanmak zorunda. Hakem Yaşar Kemal Uğurlu olacak.

MAÇ BİLGİLERİ

Play-offlardaki ikinci karşılaşmalar bu akşam oynanacak. İlk maç İstanbulspor ve Altay arasında oynanacak. İstanbul Spor ve Altay karşılaşması bu akşam, 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 18:00’de Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda oynanacak. Karşılaşmanın hakemi Ali Palabıyık olacak.

İkinci maç ise yine bu akşam, 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21:00’de Samsunspor ev sahipliğinde oynanacak. Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı’nda oynanacak olan Samsunspor ve Altınordu maçının hakemi ise Yaşar Kemal uğurlu olacak.

Her iki maçta kendi saatinde, naklen bir şekilde TRT Spor üzerinden yayınlanacak.