Beşiktaş

Siyah Beyazlı Ekip Prensip Anlaşması Kararı Verdi

Siyah beyazlı ekip takım çalışmaları için harcama limiti engeline takılmıştı. Bu sebeple de attığı her adıma dikkat etmeye çaba gösteren Beşiktaş yönetimi, şimdi de golcü isimleri kadrosuna katmak için uğraşıyor.

Siyah beyazlı ekip, Süper Lig’in ikinci yarısında Sivasspor mücadelesinin hemen öncesinde Guilherme ile anlaşma kararı almıştı. Fakat bu karar sonrasında sezon sonuna bırakıldı ve Beşiktaş Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı, takımının bir golcüye ihtiyacı olduğu konusunda ısrar etmeyi sürdürüyor. Bu yüzden de kanat özellikli santrafor oyuncusu için araştırma yapıyor.

Siyah beyazlı ekip santrafor ihtiyacını karşılayabilmek ve 1 milyon 850 bin liralık harcama limitini artırmak istiyor. Bu sebeple de takımdaki performansından memnun kalınmayan birkaç oyuncusunu kiralık olarak gönderme niyetinde.

Ahmet Nur Çebi: “Yer açmak için uğraşıyoruz”

Yeni transfer almak isteyen kartal, bunun için az forma giyen oyuncuları kiralık olarak göndermek istiyor. Bunun için da oyuncuları transfer etmeyi planlıyor. Durumla ilgili değerlendirme yapan Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi’ de bundan sonraki süreçte parayı sokağa atma döneminin olmayacağını söyledi. Takım olarak limitlerinin olmadığını belirten Çebi, “Yer açmak için uğraşıyoruz” dedi.