SİVASSPOR’DA TEKNİK DİREKTÖR DEVAM

Başarılı teknik direktörü Rıza Çalımbay Sivasspor ile bir yıllık daha sözleşme imzaladı. Sözleşme tazeleyen Sivasspor yönetimi ve rıza Çalımbay gelecek sezonda da beraber sahaya çıkıp performanslarını sergileyecekler.

Demir Grup Sivasspor sezonu 5. Sırada ve 65 puanla tamamlayan Sivasspor gelecek sezon için çalışmalarına ay sonu itibari ile baişayacak. Özenle ve yoğun bir hazırlık sürecinde olacak olan Sivasspor ekibi bu sezon hem Süper Lig’de hem de Avrupa Kupalarında başarılı bir performans sergilemek istiyor.

Yönetim Sivassporda rıza Çalımbay’ın performansını ve takım ile olan ilişkisini çok beğeniyor. Aynı zamanda Sivasspor takımındaki sürekli artan başarının en büyük etkisi de şüphesiz ki teknik direktör rıza Çalımbay bu yüzden gelecek sezonda da Sivasspor takıma rıza Çalımbay yönetiminde olacak.

Rıza Çalımbay ile nikah tazeleyen Sivasspor yönetimi teknik hocasına çok fazla güveniyor ve takımı 1 yıllığına daha ona emanet etti.

SİVASSPOR BOLU’YA GİDİYOR

Demir grup Sivasspor gelecek sezona hazırlanmak için 29 Haziran’dan önce sağlık kontrolüne girecek ardından da 1 Temmuz sabahı itibarıyla Bolu’ya geçecek. Bolu’da kampa gelecek olan Sivasspor takımı bu kampta günde çift antrenman yaparak yeni sezona hazırlanacak. Oldukça yoğun bir hazırlık süreci yaşayacak olan Sivasspor takımı bu yoğun hazırlık süreci için tüm motivasyonunu hazırladı.

SİVASSPOR’DA YABANCI OYUNCU ADAYLARI

Portekizli Eder ise hem Antalyaspor’un hem de Sivasspor’un gündeminde. Başarılı Portekizli oyuncu için transfer sürecini başlatan ve görüşmelere hızlı bir şekilde başlayan Sivasspor takımı Antalyaspor’dan bir adım önde yer alıyor. Portekizli oyuncuyu takımını dahil etmek isteyen Sivasspor’u transfer sürecinde çok önem veriyor.

Bir diğer yabancı transfer adayı ise Yacine Bourhane. Fransa’nın ikinci Ligi’nde oynayan bu genç isim Sivas sıfırın transfer radarın da yer alıyor. Oyuncu içinde takım ile görüşmelere başlayan Sivasspor takımı yaz transfer döneminde transferlerini bir başarı ile tamamlamak istiyor.

Özellikle devre arası döneminde Beşiktaş’tan kiralanan Tyler Boyd için çalışmalara başlayan Sivastopol takımı başarılı oyuncuyu kendi renklerini dahil etmek istiyor.

Beşiktaş’tan oyuncu satın almak isteyen ve bonservisini elinde tutmak isteyen Sivasspor takımı başarılı oyuncu için Beşiktaş ile görüşmelere başladı. Sivasspor’da başarılı bir performans sergileyen Tyler Boyd takımın gözdesi olmuştu.