SİVASSPOR’DA 29 HAZİRAN KAMPI

Süper toto süper ligi beşinci sırada tamamlayan Sivasspor takımı başarılı sezonun ardından yeni sezon hazırlıklarına 29 Haziran’da başlatıyor. 29 Haziran’da kampa girecek olan Sivasspor takımı yeni sezona yoğun bir tempoda hazırlanacak. Sivasspor takımı yeni sezon hazırlıklarına en yoğun ve en iyi bir şekilde hazırlanarak tamamlamak istiyorlar. Gelecek sezon hem Süper Lig’de hem de Avrupa kupalarında mücadele edecek olan Sivasspor takımı en iyi hali ile sahaya çıkıp performansını sergilemeyi hedefliyor.

SİVASSPOR’DA RIZA ÇALIMBAY RÜZGARI

Demir grup Sivasspor‘da başarılı teknik direktör Rıza Çalımbay Sivasspor ile sözleşme tazeledi. Sivasspor yönetimi başarılı teknik direktör rıza Çalımbay‘a bir yıllık daha sözleşme imzaladı. Rıza Çalımbay bir yıl daha Sivasspor takımı ile sahaya çıkıp maçlarda en iyi performansını sergileyecek. Rıza Çalımbay yönetimindeki Sivasspor takımı oldukça başarılı bir performans sergiledi. Sezonu beşinci sırada ve 65 puanla tamamlayan Sivasspor takımı son haftalarda oluşturdukları yenilmezlik serisi ile ip tarihlerinde bir ilki başardılar hem de rakiplerine korku saldılar. Sivasspor maçı öncesindeki her rakip takım maçı kazanmak ve Sivasspor’a karşı üstün olmak için ekstra bir performans göstermek durumunda kaldı.

AW316267

SİVASSPOR GELECEK SEZONA HAZIRLIKLI OLMAK İSTİYOR

Tüm oyuncular ve tüm teknik ekip başta da rıza Çalımbay olmak üzere çok başarılı bir sezon geçirdiler. Bu başarılarını gelecek sezonda da devam ettirmek isteyen Sivasspor takımının hedefi hem Süper Lig’de başarılı olmak hem de Avrupa kupalarında başarılı olmak. Geçtiğimiz sezonda da Avrupa kupalarına katılmaya hak kazanan Sivasspor takımı talihsiz sağlık sorunları nedeniyle çoğu maça kadrosundan çok eksik bir sayı ile çıkmak durumunda kaldı. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle Sivasspor oyuncuları da bu durumdan çok etkilendi ve bazı maçlarda Sivasspor oyuncularının neredeyse hepsi Kovit 19 olduğu için maça çıkamadı.

Başarılı teknik direktör rıza Çalımbay bu sezon da öğrencileri ile beraber başarılı olmak istiyor. Kupalarında hem de süper Lig’de başarılı olmak isteyen rıza Çalımbay öğrencileri en iyi çalışmalarına başlamak için sezonu erkenden başlayacaklar. Teknik direktör rıza Çalımbay özellikle Avrupa kupalarına gittikleri zaman da sorun yaşamamak için takımı birkaç oyuncu transfer edecek. Hem takımı güçlendirmek hem de takım için iyi olacak olan isimlerle anlaşmak isteyen rıza Çalımbay’ın gözüne kestirdiği birkaç oyuncu var.