Sivasspor Kendi Evinde Kasımpaşa’yı Ağırlayacak

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında Demir Grup Sivasspor, 15 Mayıs Cumartesi günü kendi sahasında Kasımpaşa’yı konuk edecek. İki takım arasındaki bu Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda ve saat 18:00’da başlayacak. Bu karşılaşmayı hakem Mustafa Öğretmenoğlu yönetecek. Hakem Mustafa Öğretmenoğlu’nun yardımcılıklarını ise Kerem Ersoy ve Bora Özkara yapacak. Bu mücadele beIN SPORTS HD 1 ekraanından naklen olarak yayınlacak.

Hatırlanacağı üzere Süper Lig’in birinci yarısında oynanan ilk maçı konuk takım Kasımpaşa, 2 – 0’lık skorla kazanan taraf olmuştu. Bu maç öncesinde konuk takım Kasımpaşa, Süper Lig’de şimdiye kadar toplamış olduğu 46 puan ile 13. Sırada bulunuyor. Öte yandan ev sahibi Demir Grup Sivasspor ise Süper Lig’de şimdiye kadar toplamış olduğu 62 puan ile 5. Sırada yer alıyor.

Demir Grup Sivasspor ve Kasımpaşa’nın Muhtemel 11’leri

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında oynanacak olan maçta Demir Grup Sivasspor ve Kasımpaşa kozlarını paylaşacak. Konuk takım Kasımpaşa’nın rakibi Demir Grup Sivasspor karşısında Ertuğrul Taşkıran, Brecka, Tarkan Serbest, Hadergjonaj, Haddadi, Drinkwater, Sadiku, Koomson, Hajradinovic, Keving Varga ve Thelin 11’i ile maça başlaması bekleniyor. Öte yandan ev sahibi Demir Grup Sivasspor’un rakibi Kasımpaşa karşısında Ali Şasal Vural, Robin Yalçın, Caner Osmanpaşa, Ahmet Oğuz, Uğur Çiftçi, Claudemir, Hakan Arslan, Fajr, Erdoğan Yeşilyurt, Gradel ve Kayode 11’i ile karşılaşmaya başlaması bekleniyor.

Ayrıca bu maç öncesinde konuk takım Kasımpaşa, Süper Lig’de dış sahada oynamış olduğu 19 maçtan 3 galibiyet, 6 beraberlik ve 10 mağlubiyet aldı. Öte yandan ev sahibi Demir Grup Sivasspor ise Süper Lig’de iç sahada oynamış olduğu 19 maçta 6 galibiyet, 9 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı.

Demir Grup Sivasspor ve Kasımpaşa’nın Form Durumu

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında Demir Grup Sivasspor ile Kasımpaşa karşı karşıya gelecek. Bu maç öncesinde konuk takım Kasımpaşa, Süper Lig’de oynadığı son 5 maçtan 3 galibiyet ve 2 mağlubiyet aldı. Öte yandan ev sahibi Demir Grup Sivasspor ise Süper Lig’de oynadığı son 5 maçtan 1 galibiyet ve 2 beraberlik almış oldu.