Sergen Yalçın

Sergen Yalçın’dan Oğuzhan’a Mesaj

Süper Lig ekiplerinden olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Süleyman Seba döneminin efsane isimlerinden biri de Sergen Yalçın oldu. Siyah beyazlı ekipte uzun yıllar forma giyen başarılı sporcu, Abdullah Avcı döneminin ardından da takımın başına Teknik Direktör olarak geçiş yaptı.

Beşiktaş ekibinin çalıştırıcısı konumunda yer alan ve Kara Kartal efsanelerinden de biri olan Sergen Yalçın, büyük bir coşkuyla takıma geldi. Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasının ardından doğrudan Yalçın ile iletişime geçen siyah beyazlı yönetim, efsaneyi takımın başına alarak da doğru hamleye imza attı.

Siyah beyazlı takımın çalıştırıcılığını üstlenen başarılı teknik adam, takımında forma giyen Oğuzhan Özyakup’un planlarına yönelik de konuştu. Hollanda’da forma giymek isteyen sporcuya ise kendisi ile görüşmeden geleceğine ilişkin plan yapmamasını söylediği bilgisi edinildi.

Bu Konuda Acele Etme

Devre arasındaki transfer sürecinde Feyenoord ekibine kiralık olarak gönderilen Oğuzhan Özyakup, kariyerine Hollanda’da devam etme kararı aldı. Fakat koronavirüs salgını sebebiyle Beşiktaş yönetimi küçülmeye karar verdi.

Kara Kartal ekibinin tecrübeli teknik adamı Yalçın ise, bu istek üzerine sporcuya mesaj gönderdi. Kendisi ile görüşmeden geleceğine ilişkin karar vermemesi gerektiğini belirten teknik adam, bu konuda acele etmemesi gerektiğini de öğütledi.