Sergen Yalçın

Sergen Yalçın Öğrencileriyle Toplandı

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş Futbol A Takımı’nın tecrübeli Teknik Direktörü Sergen Yalçın, öğrencileri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı sonucunda Kara Kartal ekibinde artık çıkışa geçme zamanı olduğunu söylediği öğrenildi. Teknik adam ayrıca, biten hiçbir şeyin olmadığını ve Avrupa Ligi’ne katılmaları durumunda yeni bir sayfa açacaklarını da ekledi.

Beşiktaş ekibinin Teknik Direktörü Sergen Yalçın, öğrencileri ile yapmış olduğu toplantıda önemli açıklamalarda bulundu. Takımında artık çıkışa geçme zamanı olduğuna dikkat çeken çalıştırıcı, hiçbir şeyin bitmediğini de söyledi.

Hedef Avrupa Ligi’nde Yer Almak

Hedefte yer alan Avrupa Ligi’ne katılma durumunda da takımın yeni bir sayfa açacağına dikkat çekti. Bundan sonraki süreçte de herkese çok farklı bir Beşiktaş seyrettirmeleri gerektiğini özellikle tembih etti.

Bu sezonda en azından Avrupa Ligi için bilet almaları gerektiğini söyleyen tecrübeli teknik adam, sezon genelinde ise inişli çıkışlı performanslara imza attıklarını ekledi.

Sergen Yalçın, siyah beyazlı ekibi ile yapmış olduğu kısa toplantıda, hala umutların var olduğunu ve mücadelenin henüz bitmemiş olduğunu da göstermiş oldu. Öğrencilerine hırs ve azmi aşılayan teknik adam, kulübünün en azından Avrupa Ligi’nde görülmesi için çaba sarf etmeye devam edeceğinin de sinyallerini böylelikle verdi.

Güncel Yazılar