Sedat Şahintürk

Sedat Şahintürk’ten Sergen Yalçın’a Rica

Yukatel Denizlispor ekibine kiralık olarak gönderilen Beşiktaş oyuncusu Sedat Şahintürk, kulübünün teknik adamına seslendi.. Başarılı sporcu Sergen Yalçın’dan genç futbolculara güvenmesi için talepte bulundu.

Denizlispor’dan önce TFF 1. Lig’de 2 sezon boyunca forma giyen ve iyi bir performans sergilediğini belirten Sedat Şahintürk, Beşiktaş sayesinde de buralara geldiğini ekledi. 3 senedir kiralık olarak takımdan ayrıldığını belirten başarılı oyuncu, şimdiki en büyük hedefinin ise Kara Kartal ekibine en güçlü şekilde dönebilmek olduğunu söyledi.

Bizim İçin Büyük Şans

Siyah beyazlı takımın, kendisinde çok ayrı bir yeri olduğunu da ifade eden sporcu, takımın teknik adamı Sergen Yalçın’a da seslendi.

Beşiktaş altyapı ekibinde futbola başlayan Şahintürk, yapmış olduğu açıklamalarda takımın hocasına da değindi. Sergen hocanın Beşiktaş’ın öz kaynağında yetiştiğinin altını çizen sporcu, siyah beyazlı kulübün efsaneleşmiş bir ismi olduğunu da ekledi. Kendilerinin de onu örnek aldığını vurgulayan oyuncu, onun yolundan ilerleyerek kulübe faydalı işler yapmak istediklerine dikkat çekti.

Şu an 24 yaşında olan yetenekli futbolcu, 3 sezondur ise kiralık olarak farklı takımlarda oynadığını ve önemli tecrübeler edindiğini belirtti. Ayrıca tecrübeli çalıştırıcının Beşiktaş ekibine gelmesinin ise kendi gibi genç oyuncular adına büyük bir şans olduğunun özellikle altını çizdi.

Güncel Yazılar