Ryan Fraser

Ryan Fraser’in Premier Lig İçin Kesin Kararı

Yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Galatasaray ekibinin transfer listesinde yer alan Ryan Fraser ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Başarılı sporcu yeni transfer olacağı takım öncesinde sakatlık riski ile karşı karşıya kalmamak için karar aldı. Ve Bournemouth’un Premier Lig sonuna kadar yapma teklifinde bulunduğu kısa süreli anlaşmayı reddettiğini bildirdi.

Süper Lig’de sezonun kalan 8 haftalık mücadelelerine dün itibariyle başladı. Ligin 27’inci haftası koronavirüs salgını arasının ardından tekrar başlarken, spor kulüpleri de yeni sezonun hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyorlar.

Süper Lig’in en önemli şampiyonluk adaylarından biri olan Galatasaray ekibinin transfer listesinde yer alan Ryan Fraser ile ilgili ise yeni bir gelişme yaşandı. Başarılı futbolcu transfer olacağı takım öncesinde sakatlık riskinden korktuğu için Bournemouth’un Premier Lig sonuna kadar yapmayı istediği kısa süreli anlaşmayı reddettiğini açıkladı.

Takımı Bournemouth’tan ayrılma konusunda son derece kararlı görünen Ryan Fraser, lig bitimine kadar istenen uzatma teklifini de böylelikle kabul etmemiş oldu.

Sözleşmesi sona eren 26 yaşındaki başarılı sporcu, yaz transfer döneminde iyi bir anlaşmaya imza atmanın da planlarını yapıyor.

Şampiyonlar Ligi Avantaj Olabilir

Premier Lig’in sonuna kadar forma giyme düşüncesi bulunmayan Fraser ile Arsenal ve Tottenham da ilgileniyor. Öte yandan sarı kırmızılı takımın Şampiyonlar Ligi şansı da transferde avantaj sağlayacak gibi görünüyor.

Güncel Yazılar