RONALDO PARİS FLÖRTÜ DEVAM EDİYOR

Juventus’ Portuguese forward Cristiano Ronaldo celebrates after opening the scoring during the Italian Serie A football match Juventus vs AS Roma on February 6, 2021 at the Juventus stadium in Turin. (Photo by Isabella BONOTTO / AFP) (Photo by ISABELLA BONOTTO/AFP via Getty Images)

İtalya Ligi Serie A’nın ve Avrupa’nın güçlü ekibi Juventus’un Süper starı dünyanın en iyi iki oyuncusunda biri olarak gösterilen Cristiano Ronaldo’nun Juventus tam ayrılacağı dedikoduları artarak devam ediyor.  UEFA Şampiyonlar Ligi’nde İtalyan temsilcisi Juventus’un portre ödenmesinden sonra dünyaca ünlü süper Star’ın Juventus takımından ayrılıp Fransız devi Paris saint-germain katılacağı hakkındaki spekülasyonlar Gün geçtikçe büyüyor.

KADROYA BİR SÜPERSTAR GELECEK

İtalya ve dünya devi Juventus’un UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 turunda beklenmedik bir şekilde porteye yenilip kupa dışında kalmasının ardından eleştiri okları haline gelen yıldız isim Cristiano Ronaldo’ya bütün gözler çevrilmiş durumda.  Başarılı Yıldız’ın Juventus ta kalıp kalmayacağı henüz kesinleşmemiş Ken Avrupa basınında bazı haberler ortaya atılmaya başlandı. 

Fransız basınında yer alan habere göre en Fransa ve Avrupa’da büyük başarılar elde eden kulüp Paris saint-germain  Süper Yıldız Kylian Mbappe’nin  Paris saint-germain den ayrılması durumunda transfer hedefi olarak kendine dünyanın en iyi iki oyuncusu Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo’yu almak istedikleri öğrenildi.

MBAPPE GÖRÜŞMELERİ SÜRÜYOR

Fransız devi Paris saint-germain in başkanı Nasser Al-Khelaifi  ile dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronaldo’nun menajerliğini yapan isim Jorge Mendes’in güçlü bir arkadaşlık ilişkisinin bulunduğu gündeme gelmişti.  Son günlerde basında yer alan dedikodulardan bu iki ismin Cristiano Ronaldo’nun transferi için sıkça iletişim kurduğu da belirtildi. 

Fransız ekibi Paris Saint Germain bir yandan da genç yıldız Mbappe ile kontratını yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.  Avrupa basınında yer alan bir başka haber ise İtalya’dan geldi.  Basında yer alan haberler doğrultusunda İtalyan devi Juventus’un  tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi yaratmış olduğu ekonomik Buhran ve mali kriz sebebiyle genel anlamda küçülmeye gidebileceği yazıldı. 

hal böyle iken Juventus Kulübü’nün 36 yaşındaki yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo’nun satışına onay vermesi işten bile değil.  İtalyan devi Juventus Kulübü Portekizli süper starı 60 milyon euro bonservis bedeli ödeyen herhangi bir kulübe sorgusuz sualsiz satmaya hazır durumda. Dünyanın en iyi iki oyuncusundan biri olarak gösterilen Portekizli süper star Cristiano Ronaldo’nun İtalyan devi Juventus ile 2022 yılına kadar kontratı bulunuyor.