RİZESPOR’DA 28 HAZİRAN’DA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

Yeşil mavili Karadeniz temsilcisi Rizespor’da 28 Haziran’da yeni dönem başlıyor. Oyuncularıyla beraber Çaykur Rizespor takımı Erzurum’da kampa girecek. 19 Temmuz’a kadar Erzurum’da kampta olacak olan Çaykur Rizespor takımı en iyi şekilde yeni sezona hazırlanmak için bu kampa gidiyor. Hem var olan oyuncularıyla hem de yeni transferleri ile kampa gidecek olan Çaykur Rizespor takımı takımını en iyi şekilde yeni sezona hazırlamak istiyor. Tüm teknik 28 hazirandaki Erzurum kampı için önemli bir şekilde hazırlanıyor.

RİZESPOR’DA YENİ SEZON HAZIRLIKLARI

Çaykur Rizespor takımında yeni sezon hazırlıkları yoğun bir şekilde başladı ve devam ediyor. Bülent Uygun yönetiminde oldukça iyi bir performans sergileyen Çaykur Rizespor takımı gelecek sezonda da Bülent Uygun yönetiminde sahaya ve maçlara çıkacak. Rizespor yönetimi yani teknik direktör Bülent Uygun ile oldukça iyi anlaştı ve takımın performansındaki değişim de gördükleri için başarılı teknik direktör ile gelecek sezon da devam etme kararı aldılar.

Teknik direktör konusunda istediği sonucu geç bulan Rizespor takımı bu sezon teknik direktör konusunda deneyimli ve en başından anlaştı için sezonda daha başarılı olmayı hedefliyor. Yeni sezon için Çaykur Rizespor takımı hazırlıklarını erkenden başlatma kararı aldı. Ay sonunda Erzurum’da kampa gidecek olan Çaykur Rizespor takımı 28 Haziran ve 19 Temmuz boyunca Erzurum’da kampta olacak. Bu kampa en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Rizesporlu oyuncular ağustos ayında başlayacak olan yeni süper Lig’de en iyi performanslarını göstererek sahaya ve maçları çıkmak istiyorlar.

28 Haziran’dan önce Çaykur Rizespor da 26 Haziran tarihlerinde başkanlık seçimi ve genel kurul toplantısı olacak. Tahir kıran başkanlık adaylığını açıkladı ve tek liste ile başkanlık adaylığını sundu. Seçim süreci Çaykur Rizespor da bir kaos ve bir gerginlik halinde geçmeyecek gibi duruyor. Çaykur Rizespor takımı olağan kurulun hemen ardından 28 Haziran’da Erzurum’a kampa gidecek.

RİZESPOR’DA TRANSFER ÇOK YOĞUN DEĞİL

O yeşil mavili Çaykur Rizespor takımında transfer süreci çok fazla yoğun bir şekilde geçmiyor. Görüşmeleri ve transfer adayları ile süreçleri başlatmasına rağmen Çaykur Rizespor da oldukça yoğun bir transfer süreci yaşanmıyor.