Radamel Falcao

Radamel Falcao Çarpıcı Açıklamalara İmza Attı

Süper Lig’de yeni sezona hazırlıklar sıkı bir çalışma temposu ile devam ederken, transferlerde de hareketlilik yaşanıyor. Galatasaray’ın geçen sezona damga vuran transferi Radamel Falcao ise, futbolculuğuna ilişkin sırlarını açıkladı. Sarı kırmızılı takımla olan sözleşme durumuna ilişkin de konuşan yıldız isim, verdiği cevapla da dikkatleri çekti.

Galatasaray ekibinde forma terleten Kolombiyalı yıldız oyuncu Radamel Falcao, futbolculuğuna ilişkin sırlarını açıkladı. Son derece ilginç açıklamalara imza atan yıldız isim, Galatasaray’daki geleceğine ilişkin de konuştu.

Aktif futbolculuk döneminde ciddi sıkıntılar yaşadığını ifade eden Falcao, bu dönemlerden inancı sayesinde sıyrıldığını belirtti. Diz sakatlığı sebebiyle Dünya Kupası’na gidemediğini ve zor zamanlardan geçtiğinin de özellikle altını çizdi.

Galatasaray’daki durumuna ilişkin ve kulüpteki geleceğine yönelik de konuşan Radamel Falcao, ne olacağını bilmediğini söyledi. Sarı kırmızılı kulüple iki yıllık sözleşmesinin olduğunu ve şu an için de kaldığını belirtti.

Galatasaray Taraftarını Deneyimlemek İstedim

Monaco’dan Galatasaray’a gelmesinde de sarı kırmızılı taraftarların etkisinin büyük olduğunu ifade eden yıldız sporcu, kendilerine yapılan karşılamanın ailecek unutulmayacaklar arasında yer aldığını vurguladı. Cimbom taraftarı ile etkileşimde bulunma deneyimini yaşamak istemesinin de takıma gelmesinde büyük etkisi olduğuna dikkat çekerek, on binlerce taraftarın önünde oynamaya alışık bir takımın, seyircisiz oynamasının çok zor olduğunu ekledi.

Güncel Yazılar