Ömer Toprak

Ömer Toprak İçin Transfer Önerisi

Bundesliga’da mücadele eden SV Werder Bremen ekibinde forma terleten Ömer Toprak ile ilgili gelişmeler yaşanıyor. Bu sezon için çok fazla forma giyme şansı bulamayan ve art arda sakatlıklar yaşayan sporcunun Trabzonspor ekibine transferi önerildi.

Süper Lig’de mücadele eden ve şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Trabzonspor ekibinin transferi için önemli öneri geldi. Bundesliga’da mücadele eden SV Werder Bremen ekibinde forma giyen milli futbolcu Ömer Toprak, bu sezon için fazla forma giyme fırsatı bulamadı.

Art arda yaşamış olduğu sakatlıklar nedeniyle bu sezon Bundesliga ekibinde çok fazla forma giyme fırsatı edinemeyen sporcu, bordo mavili ekibe transfer döneminde gelebilir.

Teknik Direktör Kararı Bekleniyor

Yaz transfer sezonu için hazırlığın yapıldığı dönemde, şampiyonluk adaylarından biri olan Trabzsonspor’a tavsiye geldi. Milli futbolcu Ömer Toprak, menajerler vasıtasıyla bordo mavili ekibe önerildi.

Tecrübe sahibi oyuncunun, 3.5 milyon Euro karşılığında Dortmund’dan zorunlu satın alma opsiyonu bulunurken, Bremen ekibinin de transfere sıcak baktığı bilgisi edinildi. Karadeniz ekibinin yönetiminden henüz geri dönüş yapılmazken, son kararı takımın Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir’in vereceği öğrenildi.

Güncel Yazılar