Mustafa Kapı

Mustafa Kapı İçin Lille Harekete Geçti

Gelecek sezon için hazırlıklar büyük bir tempoyla devam ederken, sözleşme uzatmaması sebebiyle Mustafa Kapı ise bu süreçte kadro dışı kalmıştı. Sarı kırmızılı kulüpten ayrılan oyuncuya ise takip olan kulüp Lille oldu. Fransız ekibi 17 yaşındaki genç oyuncuyu kadrosunda görme konusunda ise ısrarcı tavır sergiliyor.

Yeni sezon hazırlıklarına tempolu bir şekilde devam eden Galatasaray Spor Kulübü ile sözleşmesini uzatmayan Mustafa Kapı için yeni talip geldi. Edinilen bilgilere göre Fransız kulüplerinden olan Lille başarılı oyuncuyu kadrosunda görmek için harekete geçti.

Transferde Ciddi Görünüyor

Beşiktaş ekibinde forma terleten Burak Yılmaz’ı da renklerine bağlamak isteyen Lille ekibi, bu dönemde Mustafa Kapı için de transfer çalışmalarına başladı.

Sarı kırmızılı kulüp ile sözleşmesini uzatmaya gitmeyen 17 yaşındaki genç oyuncu ile Fransa Lig 1 ekibi olan Lille de görüşmelere hemen başladı. İki ismin de aynı menajerlik şirketi ile çalışmış olmasının da, transfer hususunda büyük bir avantaj sağlayacağı tahmin ediliyor.

Konuya ilişkin haberler ise İngiltere basınına şimdiden yansıdı. Haberlerde yer alan bilgilere göre Burak Yılmaz ile 2022 yılına kadar Lille ekibi anlaşma sağlamayı başardı. Şimdi Kapı ile görüşmelerine başlayan küsüp, ayrıca Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı ve Burak’ın ardından, Mustafa için de ciddi tavrını koruyor.

Güncel Yazılar