Murat Sağlam

Murat Sağlam Fenerbahçe Paylaşımlarını Kaldırdı

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe, gelecek sezonun hazırlıklarına tempolu bir başlangıç yaptı. Bu sezon istediklerini başaramayan ve son haftalarda biraz toparlayan sarı lacivertlilerde ise transfer döneminde beklenmedik ayrılık yaşandı.

Süper Lig heyecanı bu sezon için de sona ererken, gelecek sezonun hazırlıkları tüm hızıyla başladı. Yaz transfer sürecini en hareketli yaşayan kulüplerden biri olan ise Fenerbahçe oldu.

Bu sezon şampiyonluğa ulaşamayan Sarı Kanarya, gelecek sezonda ise zaferi kimseye kaptırmamak için hazırlıklarına başladı. Bu süreçte ise sarı lacivertli ekipte beklenmeyen bir ayrılık gündeme bomba gibi düştü.

Fenerbahçe’de forma giyen genç sağ bek mevki sporcusu Murat Sağlam, ligin sona ermiş olmasının ardından, sosyal medya hesaplarından tüm Fenerbahçe paylaşımlarını kaldırdı.

Sarı lacivertli kulübe ilişkin sosyal medya paylaşımlarını kaldırarak dikkatleri çeken genç sporcu, sezon başında takıma dahil olmuştu.

Geleceğe yönelik transfer olarak sarı lacivertli ekibe dahil edilen sporcu, iki teknik adam sürecinde ise forma terletme şansı bulamadı.

18 Dakika Forma Giyebildi

Ersun Yanal zamanında da, Tahir Karapınar zamanında da forma terletememiş olan sağ bek mevki sporcusu, sağ bek olmayan Nabil Dirar’dan dahi formayı alamadı.

Süper Lig sürecinde yalnızca 18 dakika boyunca forma terletebilen Murat Sağlam için yeni transfer hazırlıklarına ilişkin de iddialar ortaya yayıldı.

Güncel Yazılar