Milano Anadolu Efes’i Yendi Skor 75 – 71

THY Avrupa Ligi’nin 4. haftasında Anadolu Efes Milano ile karşı karşıya geldi. Deplasman maçına çıkan Lacivert Beyazlı ekip, İtalyan takımına yenildi. Maç sonucu Anadolu Efes 71 – AX Armani Exchange Milan. Mediolanum Forum’da gerçekleşen karşılaşma temsilcimizin aleyhine sona erdi.

İşte Anadolu Efes – AX Armani Exchange Milan müsabakasına dair merak edilen tüm ayrıntılar…

Mediolanum Forum, THY Avrupa Ligi’nin dördüncü hafta karşılaşmasına ev sahipliği yaptı. Anadolu Efes, AX Armani Exchange Milan’a konuk oldu. Mücadele sonucunda İtalyan takımı 75 – 71 Lacivert Beyazlı ekibi mağlup etti. Karşılaşma, İtalyan ekibinin üst üste aldığı 4. galibiyet oldu.

Anadolu Efes – Milan Karşılaşmasından Dakikalar

Anadolu Efes, İtalya deplasmanında sahada hırslı ve dinamik bir oyun sergiledi. Bununla birlikte galibiyeti 4 sayı fark ile kaçırdı. Mediolanum Forum’da gerçekleşen müsabakada düdük çalan isim Ukraynalı hakem Borys Ryzhk oldu. Yardımcı hakem görevini ise Sırp Ilija Bolosevic ve Arjantinli hakem Leandro Lezcano üstlendi.

1. periyot sonucu 16 – 21 Lacivert Beyazlı ekibin üstünlüğü ile sona erdi. Devre arasında 42 – 36 skor ile gidilirken son periyotta İtalyan takım, taraftarlarının beklediği gibi çıkış yaptı. 3. Periyot skoru 63 – 49.

Maç sonucu AX Armani Exchange Milan 75 – 71 Anadolu Efes. Lacivert Beyazlı ekip, THY Avrupa Ligi’nde sezona kötü bir başlangıç yaptı. Türk temsilcisi üst üste 4. yenilgisini aldı.

Anadolu Efes Ekibi Kıyasıya Mücadele Etti

THY Avrupa Ligi’nin 4. haftasında Anadolu Efes ekibi Mediolanum Forum’da Larkin 13, Dunston 5, Moerman 12, Petrusev 10, Doğuş Balbay, Singleton 5, Tolga Geçim 6, Beaubois 3, Micic 17, Pleiss ve Ertan Gazi ile mücadele etti.

AX Armani Exchange Milan’da forma terleten isimler arasında ise Melli, Datom 1, Shields 12, Rodriguez 3, Tarczweski, Hines 8, Hall 13, Mitoglou 9, Delaney 16, Ricci ve Grant 3 yer aldı.

Kıyasıya geçen mücadelede Lacivert Beyazlı ekip yalnızca 4 sayı farkla mağlup oldu. Maç sonucu AX Armani Exchange Milan 75 – 71 Anadolu Efes.