Mesut Özil

Mesut Özil İsmi Tekrar Fenerbahçe İle Anıldı

Süper Lig’in son haftası heyecanı tüm hızıyla devam ederken, gelecek sezonun transfer hazırlıkları da sürüyor. Önümüzdeki lig döneminde daha iddialı ve güçlü bir takım kurarak, şampiyonluk sevinci yaşamak isteyen Fenerbahçe Spor Kulübü de, yaz transfer dönemine sıkı çalışarak devam ediyor.

Yaz transfer döneminde çalışmalarına devam eden Fenerbahçe Spor Kulübü ile tekrar gündeme gelen isim ise Mesut Özil oldu. Son 2 sezondur transfer gündemlerinde sık sık adı geçen yıldız futbolcu, bu sezonda da tekrar Süper Lig ekipleriyle anılmaya başladı.

Teklifi Kabul Etmediği Öğrenildi

Özellikle de Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç tarafından büyük bir ısrarla sarı lacivertli formayı giymesi istenmişti. Fakat Mesut Özil, kulüpte yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle transfer edilememişti.

Yeni sezon hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiği bu süreçte ise, Fenerbahçe ile adı tekrar anılan isim de efsane sporcu oldu.

Edinilen son bilgilere göre Fenerbahçe’nin tekrar Özil ile temasa geçtiği öğrenilirken, deneyimli sporcunun ise teklifi reddettiği ifade edildi.

Arsenal Kulübü’nden senelik 12 milyon Euro net ücret alan sporcunun sözleşmesi ise 1 yıl daha devam ediyor. Başarılı oyuncunun yüksek ücretinden vaz geçmek istemediği öğrenilirken, eşi Amine Gülşe’nin ise Türkiye’ye dönmek istediği öğrenildi.

Güncel Yazılar