Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Transferi İçin Fenerbahçe Görüşmelere Başladı

Gelecek sezon için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe Spor Kulübü, iddialı kadro kurmak için harekete geçti. Transfer çalışmalarını hızlandıran sarı lacivertli kulüp, Bayern Münih ekibinde forma terleten Mert Yılmaz için de yakın takibe başladı. Başarılı oyuncunun kulübü ile görüşmelere başlayan kulüp, 21 yaşındaki sporcuyu kadrosunda görmek için kolları da sıvadı.

Yeni sezon için transfer hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe Spor Kulübü, kadrosunu iddialı hale getirmek için çalışmalara devam ediyor.

Bayern Münih ekibinde forma terleten Mert Yılmaz için harekete geçen sarı lacivertli kulüp, kulüple olan görüşmelerine ise başladı.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Futbol Federasyonu’nun harcama limitlerini açıklamasının ardından transfer çalışmalarında hesaplamalara başlandı.

Almanya’d 17 Maçta Forma Giydi

Belirlenen harcama limitlerine göre, sarı lacivertli kulübün de transfer hususunda zorlu günler yaşayacağı tahmin ediliyor. Edinilen bilgilere göre Bayern Münih ekibinde forma terleten Mert Yılmaz için de bu dönemde harekete geçildi.

Milli sporcunun kulübü ile temasa geçen Sarı Kanarya yönetimi, 21 yaşındaki genç oyuncuyu, gelecek sezonda kadrosunda görmek için çalışmalara başladı. Hem sağ kanatta hem de orta sahada top koşturabilen oyuncu, Bayern Münih’in ikinci takımıyla önceki sezonda Almanya 3. Ligi’nde toplamda da 17 oyuna çıkmıştı.

Güncel Yazılar