Mert Hakan Yandaş

Mert Hakan Yandaş’dan Açıklama Geldi

Yeni sezon hazırlık sürecine başlayan spor kulüpleri, başarılı oyuncuların peşine yakın takibe alarak düşmeye başladı. Yaz sezonu transfer döneminin en çok konuşulacak ismi ise Demir Grup Sivasspor forması terleten Mert Hakan Yandaş olacak gibi görünüyor. Başarılı oyuncu ise kendi hedeflerine ilişkin açıklama yaptı. Kariyer planlarına dair de konuşan futbolcu, söylenmeyen şeylerin yazılmasına ilişkin de sitemde bulundu.

Yaz transfer sürecinin en gözde isimlerinden biri olan Sivasspor oyuncusu Mert Hakan Yandaş, hedeflerine ve kariyer planlarına ilişkin açıklama yaptı.

Söylenmeyen şeylerin yazılmasına dair sitemde de bulunan başarılı futbolcu, hedeflerinin ve Sivasspor’un de kendilerine karşı beklentileri olduğunu ifade etti. Konuşulmayan şeylerin çıkılmasında da Sivas şehrine mahcup olduklarını ekledi.

Çok sayıda kulüple adı anılan Yandaş, şehrin de onlara sitem ettiklerini vurguladı. Ve doğru olanın takımın konuşulması gerektiğinin altını çizdi.

Emre’ye Kefilim

Son dakikada kadar da Sivasspor ekibi için hizmet adına burada olduklarını söyleyen başarılı oyuncu, bir yandan da kariyeri de düşünmek zorunda olduklarını belirtti. Fakat buna rağmen de son maçın son düdüğüne kadar arada kalan her topa kafasını sokacağına dikkat çekti.

Şampiyon olup, takımı da Şampiyonlar Ligi’ne götüreceklerine inanan sporcu, sonrasında da kariyer planı yapacaklarını ifade etti. Ve takım arkadaşı Emre’ye de kefil olduğunu söyleyerek, kendileri için en hayırlı karar neyse onu tercih edeceklerini belirtti.

Güncel Yazılar