Mert Hakan Yandaş

Mert Hakan Yandaş İle İlgili Açıklama

Süper Lig’de heyecan kaldığı yerden devam ederken, son zamanlarda Galatasaray ile sık sık adı anılan Mert Hakan Yandaş ile ilgili bir açıklama geldi. Demir Grup Sivasspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Denizlispor maçına ilişkin konuştu.

Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Demir Grup Sivasspor ekibinin Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, önemli açıklamalarda bulundu. Uzun bir ara sonra başlayan liglerde 27’inci hafta mücadelelerine ilişkin konuşan teknik adam, sporcusu Mert Hakan Yandaş ile ilgili konuştu.

Son zamanlarda adı sık sık Galatasaray ile anılan oyuncunun, sakatlığı olması sebebiyle normalde Denizlispor maçında yer almayacağı biliniyordu. Fakat teknik adam, Yandaş’ın oynamayı çok istediğini söyledi.

Takımı yalnız bırakmak istemeyerek önemli bir risk aldığının da altını çizen teknik adam, bu sebeple de oynattıklarını vurguladı.

Sonraki süreçte ise oyuncuyu çıkardıklarına değinen teknik hoca, lig bitince ayrılacak olmasına rağmen göstermiş olduğu karakterin çok değerli olduğunu ifade etti.

Eksiklerimiz Çok Var

Yandaş’ın Sivasspor’a katkı vermek istediğini belirterek, Emre’nin de Mert’in de oynamış olduklarında her şeylerini sahaya yansıttıklarını belirtti. Ve gittikleri takımda da çok faydalı olacaklarına inandığını söyledi.

Öte yandan Konya maçının büyük bir öneme sahip olduğunu ve eksiklerin de çok olduğunu belirten Çalımbay, Mert Hakan’ı tekrar riske atmayacaklarını ekledi.

Güncel Yazılar