Mario Mandzukic

Mario Mandzukic İçin Beşiktaş Harekete Geçti

Yeni sezon için transfer çalışmalarının devam ettiği dönemde, Beşiktaş da iddialı kadro planlarını yapmayı sürdürüyor. Süper Lig’de gelecek sezon heyecanı tüm hızıyla devam ederken, Kara Kartal transfer etmeyi planladığı isimlerle de gündem olmayı sürdürüyor.

Süper Lig’de bir sezon geride kalırken, yeni sezon için hazırlık heyecanı tüm spor kulüplerini sarmış durumda. Bu sezon istenilen performansı gösteremeyen ve ekonomik sıkıntılar nedeniyle bazı isimlerle yollarını ayırma giden yönetimler ise, yeni isimlere yöneliyor.

Tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın takımın başına geldiği günden bu yana, son derece iddialı bir performans gösteren Kara Kartal, transfer çalışmalarını da sürdürüyor.

Bu dönemde transfer gelişmeleri ile ön plana çıkan Beşiktaş Jimnastik Kulübü de, edinilen bilgilere göre Mario Mandzukic için harekete geçti.

Gündeme bir anda bomba gibi gelen başarılı sporcunun bonservisinin elinde bulunması, kulübün dikkatini çekiyor.

Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın raporuna göre hareket edilen dönemde, Ömer Ali Şahiner, Kerim Alıcı, Gökhan İnler isimleri de sık sık gündeme geliyor.

Bonservisi Elinde

Ayrıca file bekçisi arayışında da olan siyah beyazlı kulüp, kale için de Günay Güvenç adını listesinde bir numaraya almaya yaklaştı.

Bonservisi elinde olan yıldız isim Mario Mandzukic için de harekete geçtiği öğrenilen Beşiktaş’ta, hareketli günler ise devam ediyor.

Güncel Yazılar