Mame Thiam

Mame Thiam Önemli Açıklamalara İmza Attı

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıklar sıkı bir çalışma süreci ile devam ediyor. Fenerbahçe ekibinin yeni transferi Mame Thiam ise gündeme bomba gibi düşen isimler arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde transfer çalışmaları sürecinde Fenerbahçe ile anlaşan Mame Thiam, yeni sezon hazırlıklarına takımıyla Topuk Yaylası’nda devam ediyor. Antrenman sürecinde basın mensuplarına açıklama yapan başarılı sporcu, sarı lacivertli kulübe gelmeden önce de Sow’la konuşmuş olduğunu paylaştı. Sow’un kendisi için dua ettiğini söylediğini belirterek, onlar gibi iyi işler çıkarmak ve Fenerbahçe’ye katkıda bulunmak istediğini ifade etti.

Burada olduğu için mutlu olduğunu vurgulayan Senegalli oyuncu, önemli bir kamp geçirdiklerini ekledi. Tanıma süreci için kamp ortamının ve antrenmanların önemine değinen Thiam,

Hep beraber iyi bir şekilde hazırlanarak bunun artılarını görmek için de dilekte bulundu.

Nerede Oynayacağım Henüz Konuşulmadı

Takımın ortaya koymuş olduğu performansın çok önemli olduğuna dikkat çeken Mame Thiam, hem solda hem de ikinci forvette oynamış olduğunun bilgisini verdi. Ve şimdi de hocanın istemiş olduğu pozisyonda da oynamaya hazır olduğunu belirtti.

Her yerde hazır olmanın kendisi için önemli bir durum teşkil ettiğini ifade eden Senegalli sporcu, henüz nerede oynayacağına ilişkin ise bir konuşma olmadığını belirtti.

Güncel Yazılar