Levent Şahin

Levent Şahin ile Fatih Terim’in Yolları Ayrıldı

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma programı ile devam eden Galatasaray Spor Kulübü’nde ayrılıklar da arka arkaya geliyor

Galatasaray Spor Kulübü’nde yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma ile devam edilirken, ayrılıklar da peşi sıra geliyor. Kulüpten ilk ayrılanlardan biri olan Henry Onyekuru’nun ardından, Selçuk İnan, Mariano, Nagatomo ile de yollar ayrıldı. Bir ayrılık haberi ise sürpriz isimden geldi.

Antrenmr Levent Şahin ile de sarı kırmızılı kulüpte yolların ayrılacağı duyurulurken, bu ayrılık haberi cimbomun çok üzülmesine neden oldu. Florya’dan ayrılacak olan teknik isim, tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim’in de sağ kolu olarak biliniyordu.

Süper Lig’de birinci adam olmak için yola çıkan Levent Şahin, bu süreçte yollarını ise sarı kırmızılı kulüple ayırmış olacak. Hasan Şaş’ın istifasının ardından, Ümit Davala ve Levent Şahin ayrılıkları da Galatasaray’da yaprak dökümünü yaşattı.

Şahin’in ayrılışının ardından, Fatih Terim’in birinci yardımcısının kim olacağı büyük bir merak konusu olurken, cimboma yeni gelecek isimlerden birinin ise Necati Ateş olacağı tahmin ediliyor.

Selçuk İnan ve Hakan Balta’nın ardından, Ayhan Akman’ın getirilmesini düşünen Terim ise, bu süreçte Akman’ı ikna etme başarısı gösteremedi.

Teknik Direktör Olma Yolunda

Teknik Direktörlük yolunda harekete geçen Levent Şahin için ise, Göztepe, Gaziantep, Alanya ve Hatayspor gibi kulüplerden teklif geldiği öğrenildi.

Güncel Yazılar