Boateng

Kevin Prince Boateng Beşiktaş’tan Ayrılmak İstediğini Belirtti

Ligin devre arası sürecinde Beşiktaş Kulübü’nün Fiorentina’dan kiralık olarak aldığı oyuncu Boateng, koronavirüs korkusu sebebiyle ayrılmak istediğini belirtti. Oyuncu, Almanya veya Gana’ya dönmek istiyor.

 

Ligin devre arası zamanında Fiorentina’dan kiralık olarak Beşiktaş Kulübü’ne alınan futbolcu Boateng, koronavirüs endişesiyle karşı karşıya geldi. Oyuncu, takımdan ayrılmak ve Almanya ya da Gana’ya dönmek istediğini belirtti.

 

Devre arasında takımına kiralık olarak Fiortantina’dan Boateng’i transfer eden Kara Kartal, koronavirüs ile savaş haline girdi. Oyuncunun virüs nedeniyle Almanya ya da Gana’ya dönmek istediği bilgisi edinildi.

 

Tüm dünyada ciddi anlamda etkisini gösteren ve binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüs salgını, spor dünyasını da durma noktasına getirdi.

En fazla İtalya’nın zarar gördüğü bu salgında, Türkiye’de her geçen gün artan vaka sayıları ve ölüm gerçekleri ile yüzleşti.

 

Acil Toplantı Yapıldı

 

Edinilen bilgilere göre ise Kevin Prince Boateng, yönetime ayrılmak istediğini belirtti. Bu talep üzerine siyah beyazlı yönetim acil toplantı yaparak, bu virüsün tüm dünyada etkili olduğunu, tedbir anlamında en güçlü ülkelerden birinin de Türkiye olduğunu söyleyerek oyuncunun bu isteğini yanıtladı.

 

Duruma ilişkin bekleyeceğini söyleyen oyuncu, sezon sürecinde ise 6 oyunda 2 kez fileleri havalandırma başarısı göstermişti.