Kevin Bua

Kevin Bua İçin Beşiktaş Kolları Sıvadı

Gelecek sezon için hazırlıklarını hızlı bir şekilde sürdürmeye yönelen Beşiktaş, Avrupa için başarı hedeflerini de önüne aldı.

Gelecek sezon Süper Lig’de şampiyonluğu hedefleyen Beşiktaş, bir yandan da ay sonunda katılacağı Şampiyonlar Ligi ön elemesinin hazırlıklarına başlayacak. Süper Lig’in sona ermesinin ardından tatile çıkan Kara Kartal ekibi, gelecek sezon için hazırlıklarına ise 10 Ağustos itibariyle başlayacak.

Yeni sezon hazırlıkları için çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdüren siyah beyazlılar, transfer sürecini ise kamp dönemine kadar tamamlamanın planlarına girişti. Edinilen bilgilere göre transfer listesinde yer alan sol kanat oyuncusu Kevin Bua için de resmi teklifin iletildiği öğrenildi.

26 yaşında olan İsviçreli sporcu ile 3 yıllık sözleşme için imza atan Beşiktaş yönetimi, başarılı oyuncuya sezon başına bonuslarla beraber 1 milyon Euro ücret teklif etti.

Teklife Sıcak Bakıyor

Ücrete ise Kevin Bua’nın sıcak baktığı öğrenilirken, başarılı oyuncunun teklife ilişkin net olarak kararını gelecek günlerde vereceği ifade edildi.

Beşiktaş ekibinde kadrodaki yeri hazır olan Kevin Bua için, N’Koudou ile rekabet etmesi adına hücum gücünü artırıcı bir güç olarak da bakılıyor. Basel ile yollarını tamamen ayırmış olan sporcunun, bonservis bedelinin olmaması da Beşiktaş yönetimi için önemli bir avantaj konumunda yer alıyor.

Güncel Yazılar