Kayserispor

Kayserispor Antrenmanlarına Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden Hes Kablo Kayserispor ekibi, yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle liglere ara verilen süreçte maç hazırlıklarına devam ediyor. Sarı kırmızılı ekibin antrenman bilgisi ise kulüp tarafından yapıldı. Yapılan açıklamaya göre takım tecrübeli Teknik Direktör Robert Prosinecki gözetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirildi. Bir güne iki antrenman sığdıran Kayseri ekibi, 3 gruba ayrılarak, farklı saatlerde maç hazırlığı yaptılar.

Yeni tip koronavirüs pandemisi, Türkiye’de de spor kulüplerini olumsuz yönde etkiledi. Süper Lig’de mücadele eden Hes Kablo Kayserispor ekibi de kalan 8 maç için yoğun bir hazırlık süreci içerisine girdi.

Düşme potasına yakın bulunan ve kalan 8 maçı çok kritik olan sarı kırmızılılar, dün ki çalışma sürecini 2 antrenman ile değerlendirdiler.

3 Gruba Ayrıldılar

Koronavirüs tedbirleri gereği toplu çalışma yapmayan ekip, tesislerinde Teknik Direktör Robert Prosinecki gözetiminde çalışmalara başladılar. 3 gruba ayrılan ekip, farklı saatlerde çalıştılar.

İdmana ilişkin bilgiyi kulüp resmi açıklama ile paylaşırken, sporcular ise antrenmanlarına ısınma hareketleri ile başladılar.

Sonrasında ise istasyon ve koşu çalışması yapan sarı kırmızılılar, dar alanda çift kale yaparak dün ki çalışmalarını tamamladılar.

Bugün idmana devam edecek olan Kayserispor ekibi, kalan 8 maçtan da galibiyet elde etmek istiyor. Ligden düşme tehlikesinden de bu süreçte kurtulmayı amaç ediniyor.

Güncel Yazılar