KASIMPAŞA VE MALATYASPOR KARŞI KARŞIYA

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftası bugün itibari ile kapanıyor. Kasımpaşa Spor kulübü ve yeni Malatyaspor takımları haftanın kapanış maçlarından birisi olacak. Kasımpaşa Spor kulübü ve yeni Malatyaspor maçları bugün, 12 Nisan Pazartesi günü saat 16:00’da Kasımpaşa Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde oynanacak.

KASIMPAŞA’DA SON DURUMLAR

Evsahibi takım olan Kasımpaşa Spor kulübü’nde son durumlar çok da istenildiği gibi değil. Kasımpaşa Spor kulübü süper toto süper Lig’in 34. haftasına 35 puanla 15. sırada girdi. Kasımpaşa Spor kulübü 34. haftaya kadar toplamda 32 maça çıktı. Bu 32 maçta dokuz galibiyet, sekiz beraberlik ve 15 mağlubiyet elde ederek sahadan ayrılan Kasımpaşa Spor kulübü 35 puan elde etti.

Bugün Kasımpaşa Spor Kulübü’nün hedefi bu maçı kazanarak alacağı üç puanla alt sıralardan uzaklaşmak. Alt sıralardan sadece üç adım uzaklıkta olan Kasımpaşa Spor Kulübü’nün hedefi aslında rakibini izin vermeden bir oyun kurarak maçı kazanmak ve 3 puanı kendi hanesine yazdırmak.

Kasımpaşa Spor Kulubü’nde Aytaç Kara kadro dışı bırakıldığı için maç kadrosunda yerini alamazken Julian Jeanvier de sakatlığı bulunduğu için maç kadrosunda yok.

MALATYASPOR’DA SON DURUMLAR

Konuk takım olarak sahip çıkacak olan yeni Malatyaspor‘da Spor Toto Süper Lig’in 34. haftasında 33 puanla 16. sırada girdi. Eleme potasında sadece iki adım uzaklıkta olan yeni Malatyaspor takımı bu maçı kazanarak üst sıralara tırmanmayı hedefliyor. Yeni Malatyaspor takımı 34. haftaya kadar toplamda 31 maça çıktı.

Bu 31 karşılaşmada yedi galibiyet, 12 beraberlik ve 12 mağlubiyet evde ederek sahadan ayrılan yeni Malatyaspor takımı toplamda 33 puana ulaştı. 33 puanını yükseltmek ve orta sıralara ulaşmak isteyen yeni Malatyaspor takımı deplasmanda oynayacağı Kasımpaşa maçı için tüm hazırlıklarını tamamladı. Yeni Malatyaspor takımında dört oyuncu yeni tip koronavirüse yakalandı için maç kadrosunda yerini alamayacaklar.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto süper Lig’in 34. haftası bugün itibari ile tamamlanıyor. Hızlı hızlı haftaları geçtiği Nisan ayında 34. haftada önemli maçlara evsahipliği yaptı ve bugün de yapmaya devam edecek. Bugün, 12 Nisan pazartesi günü saat 16:00’da Kasımpaşa Spor kulübü beni Malatyaspor takımlara karşı karşıya gelecek. Maç Kasımpaşa Spor Kulübü’nün evsahipliğinde Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda başlayacak. Maçın hakemlik görevi ise bahattin Şimşek’te olacak. Karşılaşmayı canlı olarak her zamanki gibi beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.